Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

Harry Maguire'as | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ naujokas Harry Maguire‘as tvirtina, kad į šį klubą atvyko ilgam, todėl ir jo darbas turėtų būti vertinamas tik po penkerių metų.

Šią vasarą H.Maguire‘as po ilgų spekuliacijų paliko „Leicester City“ bei už rekordinę gynėjui maždaug 90 mln. eurų sumą persikėlė į „Manchester United“.

Šis futbolininkas iškart atsidūrė po padidinamuoju stiklu ir jį imta lyginti su vienu geriausiu gynėju pasaulyje Virgiliu Van Dijku.

Visgi pats H.Maguire‘as teigia, kad nereikėtų skubėti su vertinimais ir jis norėtų, kad būtų teisiamas tik po penkerių metų.

„Mano pagrindinis tikslas yra ilgalaikis bendradarbiavimas. Po penkerių ar šešerių metų, tuomet mane teiskite – ar aš būsiu čia sėkmingas, ar ne.

Tikiu tuo, kad per penkerius ar šešerius metus aš čia daug nuveiksiu. Esu įsitikinęs, kad turėsime labai, labai daug gerų akimirkų.

Mes turime progresuoti kaip komanda, ne tik individualiai. Manau, kad jeigu mes tobulėsime visi kartu, man taip pat seksis“, - teigia H.Maguire‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

andrius
2019-10-10 17:23:24
ryyyskiai permoketa persona....kazkuom panasus i stona is MC daug kalbeta daug zadeta bet svarbiausia per daug sumoketa
Atsakyti