Thomas Mulleris | Scanpix nuotr.

Thomas Mulleris | Scanpix nuotr.

Ilgametis Miuncheno „Bayern“ lyderis Thomas Mulleris atskleidė, kad jis gali palikti klubą, jeigu treneris Niko Kovačas jam nesuteiks pakankamai žaidimo laiko.

T.Mulleris praktiškai visą savo gyvenimą praleido viename klube – „Bayern“, kur tobulėjo dar ir jaunimo akademijoje.

Vokietijos šiame sezone dalyvavo dešimtyje „Bayern“ rungtynių įvairiuose turnyruose, tačiau panašu, kad aikštėje praleisto 450 minučių netenkina jo standartų ir jis pats teigia, kad galbūt ateityje jam teks apsvarstyti galimybę keltis į kitą komandą.

T.Mulleris pripažįsta, kad jo nenudžiugino N.Kovačo išsakytos mintys, kad jis šį futbolininką mato kaip atsarginį variantą savo komandoje.

„Žinoma, kad buvau nustebęs, kai išgirdau tokį pareiškimą. Tačiau aš nesu labai jautrus tokiems dalykams. Aš jau kalbėjausi su treneriu ir šiuo metu man viskas tinka.

Nauji pirkiniai tikrai padidino konkurenciją mano mėgstamoje pozicijoje, bet man tai nėra problema. Viskas ne dėl to. Treneris turi priimti sunkius sprendimus prieš kiekvienas rungtynes. Tačiau per paskutines penkerias rungtynes buvo galima matyti tokią tendenciją, kuri man nepatinka.

Jeigu trenerių komanda mane mato ateityje tik kaip atsarginį žaidėją, tuomet aš turėsiu gerai įvertinti savo situaciją. Esu per daug ambicingas, kad tenkinčiausi tik tokia role“, - teigia T.Mulleris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.