Ivanas Rakitičius | Scanpix nuotr.

Ivanas Rakitičius | Scanpix nuotr.

Ivanas Rakitičius šiame sezone „Barcelona“ gretose yra tarsi kalinys: jis praktiškai nerungtyniauja, tačiau ir nepalieka komandos. Dabar kroatas davė perspėjimą savo klubui.

Nors I.Rakitičius dalyvavo šešiose rungtynėse įvairiuose turnyruose, aikštėje jis praleido vos 186 minutes. Akivaizdu, kad tokia situacija jo visiškai netenkina, ypač prisiminus, kad dar praėjusiame sezone jis buvo vienas kertinių šios komandos žaidėjų.

Šiemet „Barcelona“ prisiviliojo 75 mln. eurų kainavusį Frenkie De Jongą ir būtent jam atitenka didžioji dalis žaidimo laiko, tuo tarpu kroatui tenka viską stebėti nuo atsarginių suolo. Dabar jis dėl to išreiškė nepasitenkinimą.

„Nežinau, kas dabar nutiks. Sunku, nes aš noriu žaisti, nenoriu tik būti komandos dalimi. Darysiu viską, ką galiu, kad pakeisčiau situaciją.

Mano kontrakte liko dar dveji metai ir nėra geresnės vietos žaisti futbolą nei „Barcelona“. Tai yra geriausias klubas pasaulyje. Bet man reikia žaisti. Nesu čia tam, kad vaikštinėčiau po miestą ir linksminčiausi paplūdimyje.

Kalbėjausi su klubo žmonėmis, visi žino, kad turėjau ir kitų pasiūlymų. Noriu kovoti, kad komanda matytų, jog esu pasiruošęs tai atkartoti ir aikštėje. Bet jeigu niekas nepasikeis, turėsime visi kartu susėsti ir vėl kalbėtis apie mano situaciją“, - teigia I.Rakitičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.