„Ryto“ ir „Lokomotiv-Kuban“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Paskutiniame kėlinyje sustojusi Vilniaus „Ryto“ (1/1) komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos taurės turnyre.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 61:82 (17:19, 14:14, 23:25, 7:24) pripažino Limožo CSP (1/1) pranašumą.

„Ryto“ komandai 13 taškų įmetė Pako Cruzas, 10 surinko Tu Holloway.

Nugalėtojams 19 pelnė Semajus Christonas, o Ovidijus Varanauskas per 10 minučių pasižymėjo dviem atkovotais kamuoliais ir trimis rezultatyviais perdavimais.

Vilniaus komanda didžiąją dalį pirmosios mačo pusės buvo besivejančiųjų vaidmenyje, kuri antrajame kėlinyje vienu metu atsiliko 21:29.

„Rytas“ vėliau prieš ilgąją pertrauką rezultatą sušvelnino, kuris po Arno Butkevičiaus tolimo metimo skirtumą mažino 31:33.

Po trijų kėlinių D.Adomaičio auklėtiniai atsiliko 54:58, tačiau paskutiniame ketvirtyje prancūzai atirūko.

„Rytas“ kėlinio pradžios atkarpą pralaimėjo 1-6 ir deficitas tapo devyni taškai – 55:64. Tritaškį pataikęs Tu Holloway švelnino rezultatą, bet svečiai varžovų nepavijo, o likus žaisti 3:30 minutėms skirtumas išaugo iki 11 taškų.

Vėliau CSP pataikė du tolimus metimus, deficitas išaugo iki 17 taškų ir mačo nugalėtojas tapo aiškus.

Sostinės klubas paskutinį ketvirtį pralaimėjo rezultatu 7:24.

„Ryto“ komanda kitame ture susitiks su grupės lyderė Belgrado „Partizan“ ekipa.

„Rytas“: Pako Cruzas 13, Tu Holloway 10, Evaldas Kairys, Cameronas Bairstow ir Arnas Butkevičius po 7, Deividas Sirvydis 6.

CSP: Semajus Christonas 19, Vincentas Sanfordas 16, Hugo Invernizzi 14.

fanas
2019-10-11 01:47:05
ot gerai ot gerai ot gerai ot gerai raudonai skudurai cha cha
artis
2019-10-10 00:52:00
Jau slykstu nuo siuksliu komentaru,ne Lt komanda palaiko o afrika.Bekit i rasija,gal uz Cask palaikyma priklaupus rubliu numes.Palaikau ir palaikysiu visas Lt komandas,sportininkus,o vietiniam fronte issiaiskins.Jau slykstu ir nuo tu komandu,atvaziuoja kazkokia atseit ispanijos Baskonia,bet tik vienas ispanas del kvapo.Apie prancuzus tai isvis nera ka kalbet,visa afrika susirinkus.Bet tokiu komentaru delfiai,rytai neleidzia..visi zinom del ko..
Tai
2019-10-10 00:24:14
Gaila na bet pradzia turnyro buvo gera tereikia isvtkose geriau zaisti bus pergaliu
dejimas is apacios
2019-10-09 23:38:37
Rytas ir afrikoj rytas. Turi fobija zaliai spalvai.
P.s. Grazus parketas, toks nemonotoniskas
Rolas
2019-10-09 23:36:36
Rytas grįžo į realybę.
Pipo
2019-10-09 23:31:43
Kaip zaidejas adomas puolime buvo stiprus vidutiniokas be ideju, taip ir treneris puolime be deriniu. Vizitine jo kortele. Mazeikiu erelius gales kita sezona kokius treniruoti ar ar dar ka, kaip jam ne geda uz toki puolima?..
Jo
2019-10-10 01:10:41
Nors genijus Saras tvarko puolima,net 58tsk Baskonijai isude!!Stebuklas ne treneris,tris metus pries ta pacia komanda nesugeba laimet,dar kuri neturejo dvieju pagrindiniu puoleju.Tai tik pirmyn i dugna,Milanas visiskai sutriuskys
Pakruojis
2019-10-09 23:29:51
Nu čia ryta atšėre,kad nu nx..Gėdingai
egis
2019-10-09 23:38:27
Vieni žali atšėrė, atšers ir dar kiti iš Kauno, nusimato žaliai liūdnas laikotarpis Rytukui.
Taip
2019-10-10 00:54:54
kaip Zalgiry Baskonia trecius metus is eiles ir dar be dvieju pagrindiniu zaideju.Tai kaip cia genijus,tai i kelnes pridejo?!
atsakymas
2019-10-09 22:53:31
internetu rungtynes galima paziureti per ... kompiuteri!! :D
Tadas
2019-10-09 23:47:47
Tipo ne ? Senai nebeziuriu per telika rungtyniu jai zmona nori ziureti kazka kita. :)