Andy Murray'us ir Fabio Fognini | Youtube.com nuotr.

Andy Murray'us ir Fabio Fognini | Youtube.com nuotr.

 Šanchajuje (Kinija) tęsiasi prestižinis ATP 1000 serijos „Rolex Shanghai Masters“ vyrų teniso turnyras.

Kitame mače po traumų atsigaunantis britas Andy Murray‘us (ATP-289) po 3 valandų 10 minučių mūšio 6:7 (4:7), 6:2, 6:7 (2:7) paleido iš rankų pergalę prieš italą Fabio Fognini (ATP-12). A.Murray‘us trečiajame sete pirmavo 6:5 ir stojo atlikti savo padavimų serijos. Rezultatui esant 30:30 britui trūko vos 2 taškų iki galutinės pergalės, tačiau tuomet jis pralaimėjo savo padavimų seriją, o pratęsime greitai atsiliko 1:6 ir sudėjo ginklus.

Trečiojo seto pabaigoje įtampa tarp žaidėjų pasiekė aukščiausią tašką. Rezultatui esant 5:5, A.Murray‘us išbėgo prie tinklo, kad atliktų paprastą smūgį iš oro. F.Fognini tuomet sušuko iš nusivylimo, nors britas dar nebuvo atlikęs paskutinio smūgio, todėl italas taip pažeidė teniso etiketą.

„Tiesiog žaisk. Tu visiems sakai tą patį ir darai tai kiekviename mače, nesvarbu, prieš ką bežaistum“, - susierzinęs po geimo kalbėjo A.Murray‘us.

Britas vėliau kreipėsi ir į bokštelio teisėją, kad šis bent įspėtų italą. Kol A.Murray‘us aiškino situaciją teisėjui, F.Fognini bandė įsiterpti į pokalbį ir greitai sulaukė griežto brito atsako – „užsičiaupk“.

ATP 1000 serijos vyrų teniso turnyro Šanchajuje prizų fondą sudaro beveik 7,474 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.