Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ vyriausiasis treneris Thomasas Tuchelis pripažino, jog supranta fanų jaučiamą pyktį dėl šią vasarą vykusių spekuliacijų apie Neymaro ateitį.

„Tai nėra paprasta situacija. Fanai išreiškė save ir visiškai tai suprantu. Jie turi teisę tai padaryti. Jie didžiuojasi savo klubu, nėra malonu girdėti, kad vienas žaidėjas nuolat kartoja, jog nori išvykti. Sakiau jam, kad jis turi susidurti su realybe. Šiuo metu jį slegia spaudimas elgtis gerai ir pakeisti tas nuomones.

Mūsų santykiai su juo nepasikeitė. Žinojau, kad jis nori išvykti, jis žinojo, kad tam nepritariu, nes man atrodė, jog tai nėra tinkamas laikas ar sprendimas. Būdamas treneriu nenorėjau jo prarasti. Visgi abu žinojome, kad šio sprendimo nepriimsiu nei aš, nei jis. Dėl šios priežasties tai neturėtų paveikti mūsų darbo kartu.

Klubo pozicija buvo aiški, jog Neymaras nerungtyniaus iki tol, kol neliks. Man tai padėjo, galėjau susikoncentruoti į likusius žaidėjus. Neturėjau klausti, ar jis žais, ar ne, nes sprendimas buvo aiškus.

Jis yra labai geras vaikinas, net, jei tai iš šono atrodo ir sunkiai įmanoma. Pasakiau jam, kad jis yra kartu su manimi ir tada, kai viskas baigsis, nepaliksiu jo“,- kalbėjo strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.