Justinas Gaethje | Scanpix nuotr.

Justinas Gaethje | Scanpix nuotr.

 Buvęs „Worls Series of Fighting“ lengvo svorio čempionas Justinas Gaethje yra susidomėjęs galimybėmis kovoti prieš UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą ir buvusį UFC lengvo ir pusvidutinio kategorijų čempioną Conorą McGregorą.

Bet jeigu jam reikėtų išsirinkti vieną, J.Gaethje pasirinktų C.Nurmagomedovą ir ne tik todėl, kad jis šiuo metu saugo čempiono diržą. Nors buvo visuotinai priimta, kad C.McGregoras yra didžiausia MMA žvaigždė nuo tada, kai pasitraukė Ronda Rousey, J.Gaethje mano, kad tas laikas jau praėjo.

„Aš noriu būti geriausias pasaulyje“, – kalbėjo J.Gaethje. „Chabibas yra didžiausia žvaigždė pasaulyje, didesnis nei Conoras ir tai yra faktas. Jis už nugaros turi vieną didžiausių šalių pasaulyje. Ką mes čia darome?“.

C.Nurmagomedovas yra didžiulė žvaigždė Rusijoje bei visame Islamo pasaulyje, o po kiekvienos kovos vis daugiau sirgalių jį atranda ir iš Šiaurės Amerikos.

C.McGregoras vis dar išlieka aukštai reitinge, o J.Gaethje, laimėjęs tris kovas iš eilės, o rugsėjo mėnesį nokautavęs Donaldą Cerrone‘ą, žino, kad dvikova su airiu vis dar būtų didelis dalykas.

„Taip, mane tai domina“, – sakė J.Gaethje. „Jis yra numeris 3, o aš – 4. Man reikia sustiprinti savo poziciją kovoje dėl titulo. Tikriausiai yra keturi skirtingi scenarijai, o šis yra vienas iš didesnių, todėl mane tikrai tai domina.

Aš norui kovoti prieš geriausius pasaulyje, noriu įrodyti, kad esu geriausias, o tam reikia Chabibo. Jis daug kartų minėjo, kad jo karjera nebetruks ilgai, todėl turiu tai padaryti“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

To nu
2019-10-10 14:59:44
Pizdukas tai tavo snukis, lochas butum atpyzdintas uz toki bazara, taip kad ciaupk snuki ir slysk mx
Atsakyti
silute
2019-10-09 18:03:17
Juokinga Vienas kovoja ir irodyneja kad ira gereuses pasaulyje,,o kitas musa senukus ir isvis i ringa neina ir visvien laikomas Super zvaigzde,,,as nesuprantu...
Atsakyti
sensation
2019-10-09 13:34:25
Keiksmai, musa senus zmones ,dulkina kitas mergas, izeidineja.Cia gal zemo lygio zmoniu zvaigzde?
Atsakyti
sir
2019-10-09 13:05:26
Jei kas ir yra zvaigzde tai Jon Jones
Atsakyti
Adminas
2019-10-09 12:09:12
pritariu, kad kebabas kol kas yra geriausias MMA kovotojas pasaulyje, bet ne didziausia zvaigzde... Conoras nekovodamas vis dar lieka karalius.. lauksim sugrizimo ir matysim ar jis gali tapt ir geriausiu pasaulyje, o Gathje nuo vieno buti sulauzytas partery, nuo kito butu nupustas zandikaulis 2 raunde... tai tiek
Atsakyti
Nu
2019-10-10 05:53:17
Tupas juokingas pizdukas esi :)
Regis
2019-10-09 10:20:48
Pagal kovos stilių, knockdown'us, visą tą šou ir t.t. Kabibui toli iki tokios žvaigždės :D
Atsakyti
Smsh
2019-10-09 12:37:58
Toli khabibui iki ryzo? Tu gal atsimerk kada nors dabar jau 2019 jei ka. Tu manai jis dabar didesnė žvaigždė vien dėl to kad naglai moka pašnekėti ir pensininkams baruose snukį padauzyti tai čia jo arkliukas visi tą žinom. vapsie jei dar kartą gaus per bumbula ryzas bus užmirštas karalium galės vadinti mama arba tete ir baigsis ta pasaka graži.