Evaldas Šaulys | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Evaldas Šaulys | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

„Šiaulių“ ekipa šio sezono Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą pradėjo pergalingai ir išvykoje 88:81 (15:19, 24:17, 31:25, 18:20) įveikė Palangos „Kuršių“ klubą.

Pirmajame KMT etape „Betsafe-LKL“ komandos kaunasi su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipomis bei žaidžia po du mačus.

Palangoje vykusią dvikovą abi komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui po poros sėkmingų Karolio Sapiegos reidų palangiškiai sugebėjo neženkliai išsiveržti į priekį – 19:15.

Antrajame ketvirtyje rezultatą po kelių minučių išlygino „Šiaulių“ legionieriaus Kevino Hardy dvitaškis, o Beno Griciūno ir Evaldo Šaulio taškai jį persvėrė.

Prieš ilgąją pertrauką svečiai pirmavo 39:36.

Komandoms grįžus ant parketo, „Šiauliai“ ir vėl ėmėsi iniciatyvos – keturis taškus paeiliui pelnė Antanas Udras, o tolimas Akeemo Wrighto šūvis šiauliečiams leido susikrauti devynių taškų persvarą.

Visgi „Kuršiai“ nepasidavė ir lemiame ketvirtyje dar kibo į kovą – įpusėjus kėliniui šeimininkai deficitą mažino iki septynių taškų (61:68).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi Evaldas Šaulys, kurio du tritaškiai „Šiauliams“ leido užsitikrinti pirmąją pergalę KMT.

E. Šaulys rungtynėse buvo sunkiai sustabdomas ir pelnė 28 taškus, taip pat atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jo sąskaitoje – 29 naudingumo balai.

Atsakomosios rungtynės Šiauliuose vyks spalio 22 dieną.

„Kuršiai“: Rimantas Daunys 17, Karolis Sapiega 14, Aidas Viskontas 12, Tautvydas Vyšniauskas 10 taškų.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 28, Benas Griciūnas 15, Antanas Udras 13, Rokas Gustys 10 taškų. 


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-20 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-20 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Juventus“
10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva
Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras