Israelis Adesanya | Scanpix nuotr.

Israelis Adesanya | Scanpix nuotr.

 UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas su dideliu susidomėjimu stebėjo praėjusį savaitgalį vykusį „UFC 243“ mišrių kovos menų (MMA) turnyrą, kurio pagrindinėje dvikovoje dėl UFC vidutinio svorio kategorijos čempiono titulo Israelis Adesanya antrame raunde techniniu nokautu nugalėjo Robertą Whittakerį.

Iki šio renginio J.Jonesas ir I.Adesanya ne kartą buvo susikivirčiję socialiniuose tinkluose, o po turnyro apie norą pamatyti jų dvikovą pasisakė ir UFC prezidentas Dana White‘as.

„Israeli Adesanya, toliau įtikinėk save, kad vieną dieną būsi pasiruošęs susitikti su tokiu bosu kaip aš. Aš tęsiu įtikinėti save, kad kai ta diena ateis, aš padarysiu tave savo kale“, – prieš turnyrą rašė J.Jonesas.

I.Adesanyos artimiausiuose planuose yra čempiono diržo gynyba prieš brazilą Paulo Costą. Su juo nigerietis susikivirčijo jau anksčiau, o Melburno stadione jam rodė nepadorius gestus. Nepaisant to, I.Adesanya nepamiršta ir J.Joneso.

„Mano pasitikėjimas savo jėgomis yra didžiulis. Išsiimk mano „kiaušus“ sau iš burnos, kai šneki. Jonesas savo nesąmonėmis bando išmušti mane iš pusiausvyros. Aš gerai suprantu jo taktiką. Patikėkite manimi, aš jį išniekinsiu, kai tam ateis laikas, bet dabar leiskite man ginti diržą. Ką tik tapau neginčijamu čempionu. Vidutinio svorio kategorijoje dar yra 3-4 žudikai, su kuriais man reikia susidoroti. Tada aš galėsiu keltis į kitą kategoriją ir ten suniokoti Jonesą. Sakiau, kad galėtume kautis 2021 m. Las Vegaso „Raiders“ stadione. Viskas yra gerai suplanuota, o Jonesas tada pradeda aiškinti, kad kelsis į sunkiasvorių kategoriją. Su DC jis ten kautis nenorėjo, bet kai DC baigia karjerą, staiga Jonesas eina kautis su sunkiasvoriais? Jo kalbos tikras mėšlas“, - aiškino I.Adesanya.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų