Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Buvęs dviejų UFC kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras kurį laiką buvo likęs nuošalyje ir retai pakliūdavo į pirmuosius žiniasklaidos puslapius. Visgi išplatinus filmuotą medžiagą C.McGregoras ir vėl papuolė tarp pagrindinių naujienų, tačiau ne iš gerosios pusės. Vaizdo įraše užfiksuotas incidentas, kuris įvyko balandžio mėnesį Dubline.

C.McGregoras įėjo į barą ir nors sunku įžiūrėti, tačiau panašu, kad vietinius vaišino savo „Proper Twelve“ viskiu. Visgi vienas vyrukas atsisakė airio pasiūlymo, o netrukus jau turėjo pajusti C.McGregoro kairiosios rankos jėgą. Laimei, baro lankytojas rimčiau nenukentėjo ir liko sėdėti ant kėdės. Vos tik airis trenkė baro lankytojui, jį du žmonės išvesdino į lauką.

Jau šį penktadienį – spalio 11 d. – numatytas teismo posėdis dėl šio incidento. Teigiama, kad maksimali C.McGregorui gresianti bausmė yra 6 mėnesiai kalėjime, nors tokių drastiškų veiksmų veikiausiai nebus imtasi. Airiui taip pat gresia piniginė bauda iki 1500 eurų.

Pirmadienį Arielio Helwani laidoje „MMA Hour“ pasirodęs legendinis boksininkas Mike‘as Tysonas, kuris pats yra turėjęs daug problemų su teisėsauga ir sėdėjęs kalėjime, davė patarimą C.McGregorui.

„Conoras turi pažvelgti sau į vidų ir paklausti, kas nutiko. Kodėl aš esu toks, koks esu, ir kaip aš galėčiau nustoti taip elgtis? Esu Conorą sutikęs anksčiau. Jis šaunus vyrukas. Jis pateko į tą pačią situacija, kaip daugelis kovinio sporto žvaigždžių. Tiek aš, tiek jis, tiek mūsų šeimos niekada nebuvo matę tokių pinigų. Gaudamas tokius pinigus už mėgstamą darbą pradedi juos švaistyti ir prarandi savikontrolę, nes niekada nesimokei, kaip reikia elgtis su pinigais“, - sakė M.Tysonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Adminas
2019-10-09 12:11:55
jus pasidomekit istorija... kazkoks kiausinis tavo gerima isvadina sudu ir gauna per kepala... kas cia blogai? uz bazara visiem reikia atsakyt...Mcgregoras juk nepriejo prie random bico ir nepiso jam i kausa...mastykit
Atsakyti
Va
2019-10-10 05:46:29
tau tai reiktu pist gerai i kausa šiknos kamšti
to m
2019-10-09 10:53:55
tai kiek jis turi susimoketi tavo manymu,kad piso kazkokiam kausiui zuvi is rankos??pats pagalvok tu ipistum kazkam ir lieptu 1500 susimoketi tau cia normalu?
Atsakyti
m
2019-10-08 19:42:17
Gresia 1.5k bauda - jis turbut budamas geros nuotaikos kavinej arbatpinigiu daugiau paliktu. Galetu bauda kaip nors procentaliai nuo pajamu paskaiciuoti vat tada galbut rimciau nubaustu.
Atsakyti
Q
2019-10-08 21:23:06
Suomijoje jam reiktu taip pablūdint;)