Terence'as Crawfordas | Youtube.com nuotr.

Terence'as Crawfordas | Youtube.com nuotr.

 Egidijus Kavaliauskas gruodžio 14-ą dieną tikisi kovoti dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo su amerikiečiu Terence‘u Crawfordu. Apie šią kovą kalbama jau ne vieną mėnesį, o kiek neramina tik tai, kad ji vis dar nėra paskelbta oficialiai, nors liko vos kiek daugiau nei 2 mėnesiai iki suplanuotos kovos datos.

Pats T.Crawfordas po Errolo Spence‘o pergalės prieš Shawną Porterį dar garsiau kalba apie norą „suvienyti“ pasaulio čempiono diržus ir susikauti su E.Spence‘u. Šis neseniai tapo dvigubu pasaulio čempionu.

„Errolai, laikas pasirašyti kontraktą. Man nesvarbu, ar mes prizinį fondą dalinsimės po lygiai, ar ne. Aš neturiu ko prarasti. Errolai, nusimauk kelnaites ir pasirašyk kontraktą“, - aiškino T.Crawfordas.

WBO čempionas taip pat įvertino E.Spence‘o pasirodymą kovoje su S.Porteriu: „Tai buvo apylygė kova. Nesakau, kad teisėjai „apvogė“ Shawną, bet jei aš būčiau turėjęs rinkti nugalėtoją, tai sakyčiau, kad Shawnas labiau nusipelnė pergalės.“

Apie T.Crawfordo ir E.Spence‘o kovą svajojama jau ne vienerius metus, bet iki šiol jų agentūros nerado bendro sutarimo ir abejojama, ar kas nors staiga galėtų pasikeisti. Kitu E.Spence‘o varžovu veikiausiai taps Danny Garcia, o T.Crawfordas turėtų kautis su E.Kavaliausku. Tiesa, užsienio žiniasklaidoje jau pasigirdo kalbos, kad gruodžio mėnesį ši kova gali ir neįvykti. Neatmetama galimybė, kad ją teks perkelti į pirmąjį 2020 m ketvirtį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.