Dainius Adomaitis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Dainius Adomaitis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Praėjusiame ture Europos taurės favoritus įveikusi Vilniaus „Ryto“ komanda šiandien išskrido į Prancūziją.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai trečiadienį susitiks su Limožo CSP krepšininkais.

Kokia tai yra komanda?

„Tai komanda, kuri greitame puolime sukuria apie 17 greitų atakų, jei dar pridėsime greitą žaidimą du prieš du, tai jie per rungtynes turi virš 30 atakų, kuriose į krepšį meta per pirmas aštuonias sekundes. Jie yra labai pavojingi ir didžiausias iššūkis bus sustabdyti jų greitą puolimą“, - kalbėjo treneris.

Specialistas taip pat sulaukė klausimo apie „Ryto“ vadovybės sprendimą nukabinti Šarūno Jasikevičiaus portretą iš „Jeep“ arenos palubių, tačiau jis kalbėti šia tema nenorėjo: „Aš turiu savo nuomonę tuo klausimu ir ją pasilaikysiu sau“.

D.Adomaitis nedramatizavo „B Tribūnos“ sprendimo nepalaikyti „Ryto“ komandos dvikovose prieš Kauno „Žalgirį“.

„Atvirai pasakius, tai nesu įsigilinęs į situaciją. Šiandien su treneriais diskutavome, bet laiko nebuvo daugiau, tai kelionėje gal pavyks daugiau įsigilinti. Kaip suprantu, tai yra problemos, kurios yra aktualios visiems. Jie taip nusprendė ir tai yra jų sprendimas.

Mums, kaip klubui, yra svarbus kiekvienas sirgalius: ar tai būtų „B Tribūna“, ar Žvėryne gyvenantis, ar Vilniaus rajono gyventojas. mes norime, kad visi vilniečiai ateitų palaikyti. Bet tikimės, kad jie greitai išspręs savo problemas“, - sakė treneris.

Tadas
2019-10-09 03:33:07
Tai tipo zalgirio fanai nesikeikia,nebent siemet Kauno caras uzdraude!!Ir beje po beviltiskai pralaimetu rungtyniu reikia ne atsistojus plot,o klaupt ant keliu!!Kokie faini zaidejai tik 12tsk pra..ko.Cia kaip pries isrinkta Doktor,ar dabartini cara kuris daro ka nori.Draustiniuos namus stato,valstybine zeme dalina"kam reik",ispjauna visavercius Kauna puosiancius medzius.Atiduoda ispjauta mediena ir dar sumoka uz ispjovima!!Galiausiai is Olandijos tipo uz 200eu sodinukus perka,kur lietuvoj uz 20eu galima nupirkt.Gyvenimas nuostabus..kai kam..ir lb svarbu nebut pusakliam zmogui numestam nuo laiptu
Atsakyti
Karbauskis
2019-10-09 02:54:04
Koki čia mėšlą rasot tuoj uzbilietuosiu..
Atsakyti
Gėjus ambrazevičius
2019-10-08 22:02:10
LGBTribūna, tiek ašarų išliejusi tolerantiškais pilvų pasitrinimais ir wudu šokiais Neries pakrantėje, sukrėtė visą genties pagrindą. Sklando gandai, jog marekas ir ąžuolas vis dar verkia, sužinoję apie nehomofobiškų bičiulių boikotą. Labiausiai išgyvena ąžuolas, kuris, kalbama, vakarais slapta atsliūkina į rito salę paspjaudyt ant parketo, o tai, jog spalio 20 teks pirštuką rodyti į niekur, sudaužė tolerantiško vaikino širdį. Praidinu jus bičiuliai, Piiiiirštukas!
Atsakyti
sa
2019-10-08 15:55:26
kas cia tokio.bus ramiau
Atsakyti
egisi
2019-10-08 15:27:00
Žinoma labai "aktualios" "problemos" visiems, kad kažkokie B tribūnos keikūnai ir bukagalviai, kuriem šlykštus iškraipymas istorinio pavadinimo "Žalgiris" yra "normalus" dalykas, ir reikalaujantys atšaukt keiksmų draudimą rungtynių metu ir tiek susireikšminę lyg be jų keiksmų stūgavimų žlugs LKL, ir tas Vilniaus klubas, nors tam klubo regresavimui labai sėkmingai padeda tie patys klubo vadovai savo pasidavimu įtakai šitų bukagalvių, reikalaujant nuimt Š.Jasikevičiaus nuotrauką, vien dėl to, kad jis yra "Žalgirio" treneris, ir teigiamai atsiliepia apie Kauną ir "Žalgirį". Keista, kad išvis tokį "reikšmingą" "įvykį" aptarinėja "Ryto" treneris su asistentais, lyg jie be šitų B tribūnos pavijanų klyksmų yra bejėgiai laimėt rungtynes.
Atsakyti
dejimas is apacios
2019-10-08 17:12:06
Manau, problemos nebutu, jei butu surinkta konkurencinga sudetis. Dabar, kai negali laimeti aiksteleje, tai jie stengiasi visaip islieti apmauda ir pykti uz aiksteles ribu.
P.S. Noreciau, kad vel griztu Vilniaus Sakalai.
Jo
2019-10-09 03:18:03
Cia lenktyniauji bukas,ar bukesnis :D