Fikayo Tomori | Scanpix nuotr.

Fikayo Tomori | Scanpix nuotr.

Diego Costa yra tas futbolo „blogiukas“, kuris aikštėje skriaudžia kitus, todėl sunku įsivaizduoti, kad kas nors galėtų nuskriausti patį ispaną. Tačiau taip buvo nutikę.

Jaunasis Londono „Chelsea“ gynėjas Fikayo Tomori prisiminė istoriją, kuomet jis treniruotėje netyčia sulaužė D.Costai nosį.

„Tuo metu, tiesą sakant, buvau mokykloje ir net nežinojau, kad tai padariau per treniruotę. Tai buvo netyčinis veiksmas. Mes abu kovojome dėl kamuolio, aš turėjau išmušti kamuolį, o jis bandė įmušti įvartį.

Jis pataikė man į pakaušį ir taip susilaužė nosį. Apie tai sužinojau tik kitą dieną, kuomet apie tai jau rašė visi laikraščiai.

Sulaukiau nemažai žinučių iš žmonių, kurie galvojo, kad tai padariau specialiai. Dauguma žinučių buvo gan lengvos, tiesiog paerzinimai. Sugrįžau į mokyklą ir kiti vėl apie tai klausinėjo. Buvau dešimtokas ar vienuoliktokas, todėl visi mokiniai tuo labai domėjosi.

Bet viskas baigėsi gerai. D.Costa man neįspyrė dėl to per kitą treniruotę“, - prisiminė F.Tomori.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …
Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal