Elektrėnų ledo rūmai | Organizatorių nuotr.

Elektrėnų ledo rūmai | Organizatorių nuotr.

 Daugkartinei Lietuvos ledo ritulio čempionei Elektrėnų „Energijai“ pranešus, kad klubas dėl nesutarimų su Elektrėnų ledo rūmų valdytoju – Dariaus Kasparaičio mokyklos direktoriumi Valdu Škadausku – stabdo dalyvavimą naujame sezone, įsiplieskė dar didesnis konfliktas tarp ledo ritulio sirgalių ir jau minėto V.Škadausko. „Energija“ nėra vienintelė, kuri skundžiasi V.Škadausko veiksmais. Nusiskundimus reiškė ir ledo ritulio mokyklą lankančių vaikų tėvai.

V.Škadauskas socialiniame tinkle „facebook“ grasino „duoti į snukį“, o vėliau vienam iš ledo ritulio sirgalių, mėgėjiškai vartininko pozicijoje žaidžiančiu, „LaMaistas“ laidos vedėjui ir virtuvės šefui Vyliui Blauzdavičiui po savo pasidalintu įrašu apie „Energijos“ pasitraukimą pažymėjus Elektrėnų merą Kęstutį Vaitukaitį ir paklausus V.Škadausko, ar jis rimtai taip komunikuoja su žmonėmis, D.Kasparaičio ledo ritulio mokyklos direktorius parašė privačią žinutę V.Blauzdavičiui bei pasiūlė susitikti ir pažadėjo ištesėti pažadą bei „duoti į snukį“.

Kiek vėliau V.Škadauskas iš socialinio tinklo „facebook“ pašalino savo grasinanti įrašą bei atsiprašė už perdėtą reakciją. Antradienį „Sportas.lt“ redakciją pasiekė V.Škadausko laiškas, kuriame jis paneigė „Energijos“ skleidžiamą informaciją. Pateikiame originalų laiško turinį:

Norime atkreipti visuomenės dėmesį, kad ledo ritulio klubo Elektrėnų „Energija“ viešumoje paskleista informacija dėl nesutarimų su Elektrėnų ledo rūmus valdančia VŠĮ „Ledo arena“ (įm.k. 304741366) yra neparemta jokiais faktais. Žemiau pateikiame argumentus.

Dėl ledo nuomos įkainių. Remiantis LR mokesčių įstatymu, 2019 m. sausio mėn. VŠĮ „Ledo arena“ tapo PVM mokėtojais todėl prisidėjo papildomas 21% PVM mokestis visiems nuomininkams.

Nuo 2019 m. rugpjūčio 19 d. (naujojo sezono) keitėsi ledo nuomos įkainiai iki 110 - 125 eu/ 1 val. plius PVM. Elektrėnų „Energijai“ buvo taikomas minimalus įkainis, t.y. 110 eu/ 1 val. plius PVM, kas sudarė 20 eu/ 1 val. brangiau nei ankstesniame 2018 – 2019 m. sezone. Atkreipiame dėmesį, kad Elektrėnų ledo rūmų valdytoju tapus VŠĮ „Ledo arena“ nuomos įkainiai tapo žemesni nei iki tol buvusio operatoriaus VŠĮ „A Vektoriaus“ taikomi 145 eu/ 1 val.

Dėl ledo laiko treniruotėms ir varžyboms. „Energijos“ klubui ledas treniruotėms visada buvo skiriamas geriausiu galimu laiku t.y. 19.00 – 20.00 val. vakare arba kitu laiku pageidaujant, kuris netrukdo vaikų ugdymo valandoms. Lietuvos čempionato ar kitų reikalingų varžybų datos bei laikai – visada suplanuojama prioriteto principu.

Dėl 2019 – 2020 m. sezono–„Energijos“ klubo administracija liepos ir rugpjūčio mėnesiais derino užimtumą dėl planuojamos Baltijos lygos – kaip žinia paskutinę minutę dėl „Energijos“ atsisakymo dalyvauti Baltijos lygos projektas neįvyko; Toliau sekė derinimas tvarkaraščių dėl Lietuvos čempionato pirmenybių – iš arenos valdytojų pusės jokių trikdžių tam nebuvo, anaiptol, esame visokeriopai suinteresuoti vykstančiais renginiais ledo rūmuose.

Faktai. Elektrėnų „Energijos“ klubas (jur.k.304741366) pastaraisiais metais vėluoja atsiskaityti už suteiktas paslaugas po keletą ir daugiau mėnesių, o VŠĮ „Ledo arena“ tokią situaciją toleravo dėl viešai deklaruojamos sunkios finansinės padėties. Pavyzdžiui sąskaita už 2019 m. kovo mėnesį buvo apmokėta tik birželio 21 d.

Esu užaugęs ir visą gyvenimą praleidęs Elektrėnuose, savo sportinę ir vėliau profesinę karjerą skyriau Elektrėnų „Energijos“ klubui, vaikų ledo ritulio ugdymui. Visada prisidėjau spręsdamas problemas ir nuolatos siekiau tik geriausio mūsų miestelio ledo rituliui. Išsakytą kritiką priimu kaip nepagrįstą ir šmeižikišką. Elektrėnų savivaldybei linkiu surasti jėgų priimti teisingus sprendimus, kad ledo ritulys ir toliau garsintų savivaldybę.

VŠĮ „Ledo arena“ direktorius Valdas Škadauskas

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

saule
2019-10-08 14:35:19
Argunentuotas atsakymas. Tik nereikejo keiktis.
Atsakyti
Belgas
2019-10-08 14:23:46
Kai pamatai tokius banditėlius vadovų postuose supranti kodėl Lietuvoje sportas taip merdi.
Atsakyti
Skadauskai!!!
2019-10-08 13:25:58
Tai kad Energija ciuozdavo 20-21h. Melas skadauskai!!
Atsakyti
BIG Businessman
2019-10-08 13:01:43
Normaliame pasaulyje, po tokių vaikų sporto mokyklos direktoriaus pasisakymų viešojoje erdvėje, nei vienas tėvas nevestų vaiko į treniruotę, minimum kol neatsistatydintų direktorius... Paskui stebimės kodėl vaikai nuėję į mokyklas naudoja nenorminę leksiką, siunčia mokytojus į visas keturias puses... Kokį sutrikusį mąstymą reikia turėti, kad pataisos namu leksikono naudojimą galėtum pateisinti tapimu PVM mokėtoju...
Atsakyti
To BIG
2019-10-08 13:26:56
Sutinku. Stabdykim jo niekšybes visais būdais, užtenka.
egis
2019-10-08 15:34:26
Normaliame pasaulyje, net tokia mokykla turėtų užsidaryt po tokio "direktoriaus" chamizmo, bet matyt D.Kasparaičiui priimtina tokia jo mokyklos "direktoriaus" bendravimo "kultūra" ir elgesys, kitu atveju, jau būtų seniai atstatydinęs jį, kad nekompromituotų jo pavardės ir mokyklos.
Lol
2019-10-08 11:39:44
Kokios dar mokyklos direktorius jis? Beraštis marozas...
Atsakyti