Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Rusijos pilietis Chabibas Nurmagomedovas jau apytiksliai žino, kada sugrįš dar kartą ginti savo čempiono diržo ir prieš ką tai įvyks.

Nors airis Conoras McGregoras išreiškė norą su C.Nurmagomedovu kovoti Rusijoje, tačiau jam reikės palaukti savo šanso revanšuotis prieš čempioną.

„Kita kova bus kovą arba balandį“, – Sankt Peterburge kalbėjo C.Nurmagomedovas. „Pasakiau aiškiai – noriu kovoti didelėje arenoje, o vienintelė didelė uždara arena Rusijoje yra Sankt Peterburge esanti „Gazprom Arena“. Aš noriu kautis čia“.

Ši arena, geriau žinoma kaip „Krestovsky“ stadionas, gali pasigirti ištraukiamu stogu bei talpina iki 80 tūkst. sirgalių. Stadione taip pat vyko septynios 2018 metų pasaulio futbolo taurės rungtynės, įskaitant pusfinalį ir kovą dėl trečiosios vietos tarp Belgijos ir Anglijos.

C.Nurmagomedovas dar kartą patvirtino, kad kitas jo varžovas privalo būti Tony Fergusonas.

„Kovotojų požiūriu – C.McGregoras yra praeitis. Aš neturiu ką įrodyti, bet jis – turi. Mes žinome, kad turi. Čia yra daug verslininkų ir visi pasakytų, kad turėčiau kautis prieš jį, nes tai atneš daug pinigų. Bet aš noriu kovoti prieš pagrindinius pretendentus į čempionų titulą, o T.Fergusonas yra labiau nusipelnęs. Privalome jam tai duoti. Jis turi 12 iš eilės pergalių seriją ir jis nusipelnė daugiau nei Conoras. Conoras privalo sugrįžti ir baigti mušti senus žmones. Jis profesionalus kovotojas, gali sugrįžti, laimėti ir pats užsidirbti vietą eilėje kovoje dėl čempiono titulo“.

C.Nurmagomedovas taip pat pripažino, kad dar nėra pasiruošęs spausti ranką C.McGregorui.

„Kai žmogus toliau taip elgiasi, tai yra jo prigimtis. Matėme, kad jis neseniai smogė 70-mečiui vyrui. Tai rodo jo moralės ir manierų trūkumą. Kol jis nesusipras, aš nesu pasiruošęs spausti jam rankos“, – kalbėjo C.Nurmagomedovas.

Visgi, jeigu C.McGregoras nuoširdžiai atsiprašys, jis tai priims.

„Nesvarbu, kas tai padaro, bet atsiprašymą visada reikia priimti. Jeigu žmogus atsiprašo ir pripažįsta savo klaidas, turime jam atleisti“, – kalbėjo C.Nurmagomedovas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.