„Manchester City“
63 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Lyon“
Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Luisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Urugvajaus vyriausiasis treneris Oscaras Tabarezas teigia, jog per anksti yra galvoti apie tai, kad Luiso Suarezo karjera nacionalinėje komandoje yra baigta.

„Kiek laiko L.Suarezas praleido nacionalinėje komandoje? Jis yra čia nuo 2007 m. Kiek rungtynių jis sužaidė? Kiek pelnė įvarčių? Kiek kartų jis žaidė susižeidęs? Kiek kartų jis stebuklingai atsigavo?

Manau, kad kalbėti apie tai yra per anksti. L.Suarezas pats vis dar nepasakė, jog baigia savo karjerą rinktinėje. Laikas parodys, kas buvo teisus. Mes esame įsitikinę, kad jis bus fiziškai pasiruošęs mums padėti.

Labai sunku yra nuspėti žaidėjo ateitį. Negalvojau, kad L.Suarezas tiek pasieks futbole. Kai 2006 m. pirmą kartą jį pamačiau treniruotėje, išvydau neįprastų dalykų, tačiau negalėjau įsivaizduoti, kad jis turės tokią karjerą. Tai yra jo nuopelnas. Jis patyrė pakilimų ir nuopuolių, padarė klaidų, tačiau kiekvieną kartą, kai jis atvykdavo į nacionalinę komandą, įnešdavo kažką naujo.

L.Suarezas suteikė labai daug Urugvajaus futbolui. Tikiuosi, kad jis vis dar galės mums kažką duoti. Nesu šimtu procentų įsitikinęs, nes jis gali susidurti su įvairiomis problemomis. Visgi mes negalime jaudintis dėl vienos traumos ar vienų praleistų rungtynių“,- kalbėjo strategas.

32-ejų metų puolėjas praleis Urugvajaus draugiškas rungtynes su Peru ir likęs Barselonoje gaus reikalingą gydymą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.