Davidas Luizas | Scanpix nuotr.

Davidas Luizas | Scanpix nuotr.

Davidas Luizas atskleidė, kad buvo nusprendęs palikti Londono „Chelsea“ dar prieš tai, kai sulaukė skambučio iš „Arsenal“.

Brazilas papasakojo, kad po atviro pokalbio su naujuoju „Chelsea“ treneriu Franku Lampardu jis suprato, jog neturės ateities šiame klube.

D.Luizas į „Arsenal“ persikėlė labai greitai. Gandai apie galimą jo tokį žingsnį pasirodė likus vos kelioms dienoms iki žaidėjų turgaus Anglijoje pabaigos, o paskutinę dieną įvyko ir pats sandoris.

„Arsenal“ už savo naujoką sumokėjo sąlyginai nedidelę sumą – vos 8 mln. svarų sterlingų.

„Be jokių abejonių, „Chelsea“ man visuomet labai patiko. Pamačiau galimybę parašyti naują istoriją naujoje vietoje, tačiau aš visuomet būsiu dėkingas „Chelsea“ klubui, žmonėms ir draugystėms, kurios tęsis visą gyvenimą.

Tai buvo individualus sprendimas, priimtas po nuoširdaus pasikalbėjimo tarp manęs ir F.Lampardo. Daugiau šiame pokalbyje niekas nedalyvavo.

Mes turėjome skirtingas nuomones apie ateitį ir žaidimą, todėl ir pasirinkau kitą kelią. Tai yra visuomet sunku dėl konkurencijos tarp klubų, bet aš priėmiau sprendimą palikti „Chelsea“ dar prieš išgirsdamas „Arsenal“ pasiūlymą“, - atskleidė D.Luizas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.