Rimantas Pumputis | E.Kniežausko nuotr.

Rimantas Pumputis | E.Kniežausko nuotr.

 Čekijoje savaitgalį buvo surengtos olimpinių vilčių baidarių ir kanojų slalomo varžybos. Jose jėgas išmėgino ir gausus būrys jaunųjų lietuvių.

Jaunučių (iki 16 metų) merginų vienviečių baidarių klasėje Viktorija Šalaševičiūtė-Turbinova pirmosiose lenktynėse liko paskutinė – 15-a (312.74 sek., iš jų – 110 baudos sek.). Antrosiose lietuvė pasirodė šiek tiek geriau, aplenkė vieną slovėnę ir buvo 14-a (191.93, 16).

Berniukų (iki 14 metų) vienviečių baidarių klasėje Dominykas Slavinskis buvo 26-as (199.57, 0), Vilandas Stasiulevičius – 28-as (225.61, 54), Paulius Vainauskas – 30-as (335.86, 108), Visvaldas Pumputis – 31-as (445.26, 210), Kornelijus Daunoras – 32-as (451.97, 208), o Adrijus Averkinas – 33-ias (569.17, 306). Antrosiose lenktynėse V.Stasiulevičius finišavo 26-as (154.40, 4), D.Slavinskis – 27-as (170.44, 4), P.Vainauskas – 30-as (238.48, 18), o K.Daunoras – 31-as (622.53, 404). A.Averkinas ir V.Pumputis nestartavo.

Jaunučių (iki 16 metų) vienviečių baidarių klasėje Rimantas Pumputis užėmė 25-ą vietą (144.76, 2), Augustas Drazdauskas – 26-ą (177.98, 4), Rytis Šelepionokas – 29-ą (220.12, 60), Jonas Viltaitis – 31-ą (320.91, 58), o Augustas Paliulis – 32-ą (705.34, 556). Antrosiose lenktynėse R.Pumputis buvo 25-as (138.10, 6), A.Drazdauskas – 26-as (138.78, 4), R.Šelepionokas – 27-as (159.10, 8), J.Viltaitis – 29-as (198.34, 18), o A.Paliulis – 30-as (555.52, 406).

Jaunučių (iki 16 metų) vaikinų vienviečių kanojų klasėje R.Pumputis atsisakė startuoti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-27 „Lietkabelis“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
10-27 „Žalgiris“ 17:20 „CBET“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras