Rimantas Pumputis | E.Kniežausko nuotr.

Rimantas Pumputis | E.Kniežausko nuotr.

 Čekijoje savaitgalį buvo surengtos olimpinių vilčių baidarių ir kanojų slalomo varžybos. Jose jėgas išmėgino ir gausus būrys jaunųjų lietuvių.

Jaunučių (iki 16 metų) merginų vienviečių baidarių klasėje Viktorija Šalaševičiūtė-Turbinova pirmosiose lenktynėse liko paskutinė – 15-a (312.74 sek., iš jų – 110 baudos sek.). Antrosiose lietuvė pasirodė šiek tiek geriau, aplenkė vieną slovėnę ir buvo 14-a (191.93, 16).

Berniukų (iki 14 metų) vienviečių baidarių klasėje Dominykas Slavinskis buvo 26-as (199.57, 0), Vilandas Stasiulevičius – 28-as (225.61, 54), Paulius Vainauskas – 30-as (335.86, 108), Visvaldas Pumputis – 31-as (445.26, 210), Kornelijus Daunoras – 32-as (451.97, 208), o Adrijus Averkinas – 33-ias (569.17, 306). Antrosiose lenktynėse V.Stasiulevičius finišavo 26-as (154.40, 4), D.Slavinskis – 27-as (170.44, 4), P.Vainauskas – 30-as (238.48, 18), o K.Daunoras – 31-as (622.53, 404). A.Averkinas ir V.Pumputis nestartavo.

Jaunučių (iki 16 metų) vienviečių baidarių klasėje Rimantas Pumputis užėmė 25-ą vietą (144.76, 2), Augustas Drazdauskas – 26-ą (177.98, 4), Rytis Šelepionokas – 29-ą (220.12, 60), Jonas Viltaitis – 31-ą (320.91, 58), o Augustas Paliulis – 32-ą (705.34, 556). Antrosiose lenktynėse R.Pumputis buvo 25-as (138.10, 6), A.Drazdauskas – 26-as (138.78, 4), R.Šelepionokas – 27-as (159.10, 8), J.Viltaitis – 29-as (198.34, 18), o A.Paliulis – 30-as (555.52, 406).

Jaunučių (iki 16 metų) vaikinų vienviečių kanojų klasėje R.Pumputis atsisakė startuoti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-07 Everton 14 : 30 Chelsea
Šeš 12-07 Watford 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-07 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-07 AFC Bournemouth 17 : 00 Liverpool
Šeš 12-07 Manchester City 19 : 30 Manchester United
Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …