Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Dar vieną pralaimėjimą šiame sezone patyrę „Manchester United“ atsidūrė vos per vieną žingsnį nuo iškritimo zonos, o šios ekipos treneris Ole Gunnaras Solskjaeras kalba apie savo ir savo žaidėjų nusivylimą.

„Raudonieji velniai“ sekmadienį rezultatu 0 – 1 nusileido prieš „Newcastle United“. Tai reiškia, kad nuo 17 vietos, kuri reikštų kovą dėl išlikimo Anglijos „Premier“ lygoje, juos skiria vos du taškai.

„Esame nusivylę. Mums trūko kelių pagrindinės komandos žaidėjų, bet tai negali būti pasiteisinimas.

Žaidėjai sunkiai dirbo ir nėrėsi iš kailio dėl gero rezultato, tačiau šią akimirką esame tokioje situacijoje, prie kurios nesame pripratę. Kai kuriems vaikinams trūksta šaltakraujiškumo, kadangi mes sukuriame pakankamai progų pasižymėti.

Šie vaikinai laikosi kartu kaip tikra komanda, tačiau mes nemušame pakankamai įvarčių. Mums pasisekė, kad dabar bus rinktinių pertrauka. Turėsime laiko įvertinti, kas nutiko per šitas aštuonias rungtynes. Visi kartu susėsime pasikalbėti, o gal dar sulauksime kelių žaidėjų pastiprinimo.

Tai yra mano atsakomybė. Turiu sutvarkyti jų mintis. Jauniems vaikinams dar trūksta pasitikėjimo. Jiems reikia patyrusių žaidėjų ir trenerių pagalbos“, - teigia O.G.Solskjaeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Andrius
2019-10-07 17:59:33
o ko tiketis?..su mctominais jamsais maistaujanciu pogba ir pervertintais rashfordais lingerais premier lygos vidutiniokai ir bus ...
Atsakyti
Adas
2019-10-07 13:06:35
Zaidejam gal ir pasitikejimo,bet treneriui proto tai tikrai
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga