Danas Rapšys | Organizatorių nuotr.

Danas Rapšys | Organizatorių nuotr.

 Budapešte (Vengrija) sekmadienį baigėsi ketvirtasis pasaulio plaukimo taurės etapas, kuriame trečią medalį per tris dienas laimėjo lietuvis Danas Rapšys. Šį kartą jis triumfavo 200 m plaukime laisvuoju stiliumi.

Jau po pirmųjų 50 m lietuvis tapo lyderiu, o jam kurį laiką priešintis bandė tik Vengrijos talentas Kristofas Milakas. Įveikus 100 m juos skyrė 0.41 sek. Visgi, tuomet D.Rapšys „įjungė“ aukštesnę pavarą, jo persvara viršijo sekundę ir lietuvis ramiai šventė pergalę. D.Rapšys finišavo per 1 min. 45.97 sek. o K.Milakas užtruko 1 min. 47.69 sek. Bronza atiteko japonui Katsuhiro Matsumoto (1:48.32).

D.Rapšio rezultatas šį kartą nebuvo toks aukštas kaip Singapūre, bet lietuvis pripažino, kad po turėtų atostogų jį visiškai tenkina ir 1 min. 45.97 sek. laikas.

„O, taip. Laikas tikrai labai geras. Mėgavausi plaukimu. Prieš paskutinį posūkį Kristofo Milako nemačiau, bet girdėjau, kad arena dunda kaip griaustinis ir emocingai jį palaiko. Tai buvo signalas, kad laikas įjungti aukštesnę pavarą“, - po finalo kalbėjo D.Rapšys.

Lietuvis taip pat patvirtino, kad ilgai nesiilsės. Jau kitą savaitę – spalio 11-13 dienomis – jis dalyvaus penktajame pasaulio taurės etape Berlyne (Vokietija). 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.