Simonas Bilis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Simonas Bilis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Šeštadienį Indianapolyje (JAV) prasidėjo naujosios ISL plaukimo lygos sezonas. Nors joje dėl startų pasaulio taurėje atsisakė dalyvauti Danas Rapšys, tačiau vienas lietuvis Simonas Bilis pateko į „Energy Standard“ komandą ir padėjo jai kovoti dėl pergalių.

Vyrų kombinuotoje estafetėje 4x100 m Klimentas Kolesnikovas, Ilja Šymanovičius, Chadas le Closas ir S.Bilis finišavo per 3 min. 23.11 sek. ir šventė triuškinančią pergalę. Artimiausius varžovus jie aplenkė net 3.80 sek. Lietuvis plaukė paskutiniame etape ir 100 m laisvuoju stiliumi įveikė per 46.54 sek. Tai buvo pats geriausias rezultatas.

S.Bilis dalyvavo ir vyrų estafetėje 4x100 m laisvuoju stiliumi. Šį kartą lietuvis plaukė lėčiau (47.29) ir kartu su Jevgenijumi Rylovu, Benu Proudu bei K.Kolesnikovu užėmė trečią vietą (3:10.00). Nugalėjo „Energy Standard“ antroji komanda (3:08.77), o antri buvo „Aqua Centurions“ (3:09.80) plaukikai.

„Energy Standard“ su 250 tšk. tapo lydere po pirmosios varžybų dienos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.