rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (0/1) komanda Eurolygos turnyrą pradėjo blankiu žaidimu ir pralaimėjimu.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 58:70 (19:19, 11:18, 16:18, 12:15) pripažino Vitorijos „Baskonia“ (1/0) klubo pranašumą.

Kauno klubui po 10 taškų pelnė Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius, nugalėtojams Shavonas Shieldsas surinko 19 taškų.

„Žalgirio“ komanda pataikė tik 36 proc. dvitaškių, 32 proc. tritaškių ir 53 proc. baudų metimų. Šeimininkai dar suklydo 16 kartų.

Pirmajame kėlinyje abi komandos pirmavo po keturių taškų persvara. Žalgiriečiai po Jocko Landale‘o taškų buvo priekyje 17:13, bet prieš kėlinio pabaigą rezultatas tapo lygus 19:19.

„Žalgirio“ puolimas strigo, o „Baskonia“ komanda antrojo kėlinio pabaigoje pataikė tris tritaškius iš eilės irkauniečiai atsiliko 10 taškų. Paskutinę ketvirčio sekundę tritaškį smeigė Marius Grigonis ir „Žalgiris“ atsiliko 30:37.

23-ąją žaidimo minutę skirtumas tapo rekordinis, 12 taškų. Vėliau komandų žaidimas išsilygino po trijų kėlinių kauniečiai atsiliko 46:55.

Paskutinio ketvirčio pradžioje du tritaškius įmetė Artūras Milaknis, vieną pataikė Jockas Landale'as ir Kauno ekipos deficitas tapo keturi taškai. Baskai tada pelnė šešis taškus be atsako ir Sh.Shieldso metimas lėmė 55:66 rezultatą.

Per likusias šešias minutes šeimininkai pelnė tik tris taškus ir išsigelbėti šansų neturėjo.

Kitą savaitę „Žalgiris“ susitiks su Milano „AX Armani“ komanda.

„Žalgiris“: Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius – po 10, Artūras Milaknis, Jockas Landale’as ir Edgaras Ulanovas (5 atk. kam., 20 n.b.) – po 9, Zachas LeDay’us 7 (6 atk. kam.).

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 19, Tornike Shengelia 13, Luca Vildoza ir Mattas Janningas – po 10.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Gėdinga
2019-10-05 23:01:14
Viršuje, už krepšių sėdėję žiurovai turėjom žiūrėt rungtynes, nematydami ir nežinodami rezultato, nes neveikė ar buvo neįjungtas tablo. Žiaurus pasityčiojimas, maždaug pigiausi bilietai jūsų, tai ir sėdėkit, kaip vargšai…
Abdul
2019-10-05 11:30:47
Na kaip pirmos rungtynės tai žaidimas atrodė, kad jie tik ką būtų pradėję žaisti kartu, be jokio pasirošimo ir lkl rungtynių. Mano manymų bus labai apmaudus sezonas iki top 8 Vargsim, o ko reikia Žalgiriui tai tikro ir galingo centro be jo bus ragai. Rytas šioje sezono atkarpoje tikrai atrodo daug geriau kolkas.
Perpisu galva betkuriam susitinkam
2019-10-04 23:24:58
Tokie lavonai kaip Alas, belekas, oof. Jus tokie esat laimingi zmones ,kad negalit per cia pakliut i mano rankas. Taip sutrinciau snuki, kad jusu paciu motinos jusu nebeatpazintu. As nieko pries kritika ar pastebejimus, bet jie turi buti protingi kaip egio, o ne tokiu sudu rasymas
Gerai
2019-10-05 00:54:16
Tai sakyk savo adresa perpisejau susitiksim galesi perpist ta galva drasuoli
belekas
2019-10-05 14:17:47
Nebezinau ka daryt,kur kavotis. Ziauriai issigandau...
Kesminas egiui
2019-10-04 23:12:21
Krepshinis yra mirstanti sporto saka. Nieko daugiau. Kokybisko klubinio krepsinio per nemokama nelabai jau paziuresi. O vat cempionu lyga kiekviena savaite rodo, su pajegiausiais klubais
ps
2019-10-04 23:18:33
palike'inau savo komentara, kad kaip tai darai tu
egis
2019-10-05 00:11:45
Krepšinis gyvavo iki tavęs atsiradimo ,gyvuoja ir gyvuos, ir po tavęs išnykimo, ir jeigu pačiam patinka tas futbolas, tai ir mėgaukis juo, kartais ir man patinka tą futbolą žiūrėt, bet tos mokamos krepšinio rungtynių transliacijos , krepšinio tikrai nesunaikins, kas norės suras būdų pasižiūrėt kokybiško krepšinio per internetą, o kiti stebės arenose, taip, kad peranksti laidoji krepšinį, parodijuojantysis Kesminą.
egis
2019-10-05 00:14:55
ps be reikalo pasilaikinai, nes po tokiu eiliniu subjiektyviu marazmu, kad "žlugs" krepšinis dėl mokamų transliacijų neverta buvo pasilaikint.
Alas
2019-10-04 22:01:39
Visiski beviltiski bekiausiai kugeliai!!
egis
2019-10-04 21:59:48
Nieko nepadarysi pasikeitus daugiau,kaip pusei žaidėjų sudėties, akivaizdžiai trūksta tarpusavio supratimo tarp žaidėjų, tiek gynyboj, tiek puolime dėl to nemažai buvo prarastų kamuolių ir net kaikurių žaidėjų bijojimo mest net ir esant geroj padėtyj. Nieko tragiško, žalgiriečiai, kaip visuomet sunkiai įsivažiuoja, bet įpusėjus sezonui jau žaidimas tampa žymiai labiau komandiškas, Nustebino itin gražus "Žalgirio" fanų elgesys, net ir pralaimint "Žalgiriui" visi stovėdami plojo žaidėjam,su tokiu palaikimu "Žalgirio" žaidėjai tikrai atsakys geru žaidimu ir pergalėm. Sėkmingų sekančių rungtynių "Žalgiriui".
belekas
2019-10-04 22:08:41
Kokiu tu pergaliu tikiesi is tu gryboku??? nu jaigu tu apie lkl tai jo,ten pergaliu bus.