Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Madrido „Real“ (1/0) pirmose Eurolygos rungtynėse namuose po permainingos kovos 81:77 (30:21, 13:21, 21:13, 17:22) privertė kapituliuoti Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkus (0/1).

Galingai rungtynes pradėjęs „Real“ susikrovė penkiolikos taškų pranašumą 19:4. „Fenerbahče“ krepšininkams antrajame kėlinyje pavyko perimti iniciatyvą į savo rankas, pristabdyti varžovų puolimą ir priartėti iki vos vieno taško 42:43.

Antroje susitikimo dalyje vyko permaininga kova. Sėkmingiau trečiajame kėlinyje rungtyniavę šeimininkai vėl nutolo 61:51, tačiau turkai pradėjo lemiamą ketvirtį net 18 – 9 ir rezultatas tapo lygus 73:73. Netrukus Jeffery Tayloras pelnė dvitaškį, Facundo Campazzo pridėjo taiklius baudos metimus ir „Karališkasis“ klubas nutolo 77:73, o per likusį laiką įtvirtino pergalę – 81:77.

„Real“: Tayloras Jeffery – 19 (5/5 dvit., 3/4 trit., 20 naud. bal.), Anthony Randolphas – 15 (3/6 trit., 5 atk. kam., 19 naud. bal.), Facundo Campazzo – 14 (8 rez. perd., 4 atk. kam., 24 naud. bal.), Rudy Fernandezas – 10 (4 rez. perd.)

„Fenerbahče“: Nando De Colo – 22 (6/7 dvit., 5 atk. kam., 20 naud. bal.), Derrickas Williamsas – 19 (4/8 dvit., 10 atk. kam., 20 naud. bal.), Nikola Kaliničius – 13 (3/4 dvit., 3 atk. kam.)

Buvęs žalgirietis Leo Westermannas per beveik 8 žaidimo minutes taškų nepelnė (0/1 dvit.), atkovojo 3 kamuolius, 1 kartą suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai