Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as ilgą laiką skeptiškai kalbėjo apie galimą kovą tarp Chabibo Nurmagomedovo ir Georgeso St-Pierre‘o. Visgi, pastaruoju metu jo nuomonė pasikeitė – neseniai duotame interviu D.White‘as pripažino, kad tokia kova jį domintų.

„Kitas Chabibo varžovas bus Tony Fergusonas. Jei Chabibas laimės tą kovą, tuomet galėtume surengti jo akistatą su GSP. Kiek girdėjau, GSP paprastomis dienomis sveria 5 kg mažiau nei Chabibas“, - kalbėjo D.White‘as.

Anksčiau UFC prezidentas kaip vieną iš argumentų, kodėl tokia kova negalėtų įvykti, įvardijo svorio kategoriją, mat G.St-Pierre‘as dažniausiai kaudavosi 170 svarų (77,11 kg) kategorijoje, o C.Nurmagomedovas yra 155 svarų (70,30 kg) kategorijos kovotojas. Kitas argumentas – G.St-Pierre‘o nenoras ilgam pratęsti karjerą. Kanadietis veikiausiai grįžtų tik vienai kovai ir jei taptų čempionu, tuomet to diržo tikriausiai net negintų ir sukeltų daug sumaišties.

G.St-Pierre‘as anksčiau tikino, kad jį sugrįžti priverstų tik kova su C.Nurmagomedovo. Kanadiečio treneris Firasas Zahabi į potencialių varžovų sąrašą dar įrašė Conorą McGregorą.

„Georgesas sugrįžtų tik dėl mega kovos. Manau, kad šiuo metu UFC yra tik du vardai, kurie galėtų priversti jį sugrįžti. Tai – Conoras ir Chabibas. Tik nežinau, ar Georgesas galėtų kovoti lengvo svorio kategorijoje. Bijau, kad tas laivas jau nuplaukė, nes reikėtų sunkiai dirbti, norint numesti tiek svorio. Reikėtų atsisakyti socialinio gyvenimo ir visų malonumų, kuriuos Georgesas dabar turi. Tiesa, tai tik mano nuomonė. Nežinau, ką galvoja Georgesas“, - kalbėjo F.Zahabi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Hm
2019-10-04 12:52:20
Vienintelis GSP manau kuris galetu pasipriesint Khabib, o Conora GSP sunaikintu
Atsakyti
Bla bla bla
2019-10-04 08:40:47
Su tais svorio metimais tai debilizmas konkretus... manau svertu 2 valandas pries kova ir viskas gryztu i savo vezes... o dabar meta po 15-18 proc kuno mases tam kad igauti pranasuma leisgyviai sverimuose stovi o paskui per para atsistato 7-8 kg taip igaudami pranasuma pries naturaliai sverianti kovotoja...
Atsakyti
camp303
2019-10-04 11:11:19
jeigu svers dvi valandas prieš, tada jie leisgyviai dalyvautų ne tik svėrimuose, bet ir kovodami vos pastovėtų ant kojų.