Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

UEFA Europos lygos rungtynėms su „Alkmaar“ ekipa besiruošiantys „Manchester United“ įvertino varžovų stadioną ir jo veją, tačiau treneris Ole Gunnaras Solskjaeras nebuvo patenkintas vaizdu, kurį išvydo.

„Alkmaar“ dėl savo stadiono griūties yra priversti rungtyniauti laikinoje vietoje, kurioje yra patiesta dirbtinė veja.

Olandų klubui iš savo namų teko išsikelti šio sezono pradžioje, kuomet paaiškėjo, kad įlūžo dalis stadiono tribūnų.

Visgi O.G.Solskjaeras nebuvo patenkintas pamatęs „Alkmaar“ laikinąjį stadioną ir stebėjosi, kodėl Nyderlanduose reikia bėgti nuo tikros vejos.

„Nebuvau nustebęs, kad varžovai pasirinko žaisti ant tokios vejos, kai ją pamačiau. Pripratau prie tokios dar Norvegijoje. Tačiau ji yra viena blogiausių, kurias man teko matyti.

Jau seniai nemačiau tokios vejos. Svarbiausia tai, kad ji yra saugi, negaliu pasakyti, kad ji yra ne tokia. Tačiau ji nekvepia naujumu.

Ji tiesiog patiesta ant grindų, tad tai yra lyg kilimas. Ant tokios dangos kamuolys labiau šokinėja, o rungtynių metu tokį vaizdą turbūt dažnai išvysime.

Esu nustebęs, kad tokiame klimate dar reikia naudoti dirbtinę veją. Viskas yra kitaip, kai gyveni šiauriniame poliuje, kaip tai yra mums Norvegijoje ir negali rungtyniauti kovą, lapkritį ar gruodį. Bet čia... Esu dėl to nustebęs“, - teigia „Manchester United“ strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton