Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris | Vytauto Dranginio nuotr.

Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris | Vytauto Dranginio nuotr.

 Lenkijoje savaitgalį buvo surengta tradicinė irklavimo regata „Wielka Wioslarska o Puchar Brdy 2019“. Jose geriausi Lietuvos irkluotojai sėdo į aštuonvietes valtis ir skynė medalius.

Vyrų porinių aštuonviečių valčių su vairininku varžybose Domantas Stankūnas, Dovydas Stankūnas, Povilas Stankūnas, Žygimantas Gališanskis, Saulius Ritter, Mindaugas Griškonis, Dovydas Nemeravičius, Rolandas Maščinskas ir vairininkas Edgaras Savickis 2000 m įveikė per 6 min. 47 sek. ir sutriuškino visus varžovus. Antri buvo Berlyno „Wiking“ (Vokietija, 7:29), o treti – Krokuvos AGH (Lenkija, 7:46) irkluotojai.

Lietuviai su „Wiking“ įgula vėliau du kartus lenktyniavo 200 m distanciją ir laimėjo rezultatu 2:0. Pirmose lenktynėse lietuviai finišavo per 23.870 sek. (vokiečiai – 24.660 sek.), o antrose – per 25.430 sek. (vokiečiai – 26.220).

Moterų aštuonviečių valčių su vairininku klasėje Raminta Morkūnaitė, Martyna Kazlauskaitė, Agnė Ginevičiūtė, Viktorija Senkutė, Kamilė Kralikaitė, Dovilė Rimkutė, Milda Valčiukaitė, Ieva Adomavičiūtė ir vairininkas E.Savickis užėmė antrą vietą (8:07) bei 4 sek. pralaimėjo Lenkijos jaunimo (iki 23 metų) komandai.

Lietuvių įgula atsitiesė 200 m distancijoje, kur 2:0 įveikė tas pačias jaunąsias Lenkijos irkluotojas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.