Matthew Hudsonas-Smithas | Scanpix nuotr.

Matthew Hudsonas-Smithas | Scanpix nuotr.

 Dohoje (Kataras) tęsiasi pasaulio lengvosios atletikos čempionatas, kuriame jau po atrankinių bėgimų iš tolesnės kovos pasitraukė du favoritai.

Vyrų 400 m bėgimo atrankoje britas Matthew Hudsonas-Smithas patyrė traumą ir nepasiekė finišo. Jis stadioną paliko vežimėlyje. 24-erių metų britas 2018 m. tapo Europos čempionu būtent 400 m rungtyje. Daug medalių jis laimėjo ir su Didžiosios Britanijos rinktine estafetėje 4x400 m, bet Dohoje savo šaliai veikiausiai nebegalės padėti.

Atranką laimėjo Grenados žvaigždė Kirani Jamesas (44.94 sek.). Antras buvo amerikietis Michaelas Normanas (45.00), o trečias – jamaikietis Demishas Gaye (45.02).

Moterų 400 m barjerinio bėgimo rungtis turės naują pasaulio čempionę. 2017 m. triumfavusi amerikietė Kori Carter atvyko ginti titulą, bet jau atrankoje patyrė traumą ir nepasiekė finišo. Tiesa, JAV vis tiek gali tikėtis medalių, mat atranką laimėjo Sydney McLaughlin (54.45), o trečia buvo Dalilah Muhammad (54.87). Tarp jų įsiterpė tik Amalie Iuel (54.72), kuri jau atrankoje pagerino Norvegijos rekordą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.