Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

 Egidijus Kavaliauskas gruodžio 14-ą dieną tikisi kovoti dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo su amerikiečiu Terence‘u Crawfordu. Apie šią kovą kalbama jau ne vieną mėnesį, o kiek neramina tik tai, kad ji vis dar nėra paskelbta oficialiai, nors liko tik pustrečio mėnesio iki suplanuotos kovos datos.

„Top Rank“ prezidentas Bobas Arumas ilgą laiką svajoja išvysti T.Crawfordo kovą su Errolu Spence‘u, tačiau jis priklauso kitai agentūrai – PBC, o ši dirba su „FOX“ televizija, kai „Top Rank“ bendradarbiauja su ESPN, todėl tokią kovą surengti yra labai sudėtinga. E.Spence‘as neseniai tapo dvigubu pasaulio čempionu ir taikosi į kovą su Manny Pacquiao arba Danny Garcia. Visgi, B.Arumas patikino, kad jei PBC vadovas Alas Haymonas jam pasiūlytų rengti kovą tarp T.Crawfordo ir E.Spence‘o, tuomet jis atšauktų visus ankstesnius planus ir imtųsi tokio darbo.

„Jei man paskambintų Alas Haymonas ir pasiūlytų surengti kovą tarp Spence‘o ir Crawfordo, aš mielai sutikčiau. Tuomet atšaukčiau T.Crawfordo kovą su Egidijumi Kavaliausku. Aš visada žvelgiu į situaciją optimistiškai ir tikiu, kad Spence‘o bei Crawfordo kovą anksčiau ar vėliau galėsime surengti“, - tikino B.Arumas.

„Top Rank“ prezidentas pripažino, kad E.Spence‘o ir T.Crawfordo kova šiuo metu būtų pelningiausia pusvidutinio svorio kategorijoje. Tiek B.Arumas, tiek A.Haymonas gerai žino pinigų „skonį“, todėl tai gali paskatinti juos siekti susitarimo.

„Pacquiao nekovos su Spence‘u ir mes tai puikiai žinome. Aš Manny dėl to nekaltinu. Jam vertėtų pasirinkti kovą su Khanu Saudo Arabijoje, o mes galėtume pabandyti surengti Crawfordo ir Spence‘o kovą. Praradome daug pinigų organizuodami Crawfordo ir Khano dvikovą ir žinome, ką reiškia patirti nuostolių. Alas Haymonas nėra kvailas, jis žino pinigų „skonį“ ir supranta, kuri kova būtų pati pelningiausia“, - pridėjo B.Arumas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.