Egidijus Kavaliauskas ir Eddie Hearnas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas ir Eddie Hearnas | Organizatorių nuotr.

 Egidijus Kavaliauskas gruodžio 14-ą dieną tikisi kovoti dėl WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo su amerikiečiu Terence‘u Crawfordu. Apie šią kovą kalbama jau ne vieną mėnesį, o kiek neramina tik tai, kad ji vis dar nėra paskelbta oficialiai, nors liko tik pustrečio mėnesio iki suplanuotos kovos datos.

Vienas garsiausių bokso agentų pasaulyje Eddie Hearnas, tarp kurio klientų yra ir Anthony Joshua, pareiškė, kad T.Crawfordui kova prieš E.Kavaliauską būtų visiškai nenaudinga. Anot E.Hearno, T.Crawfordas tokiomis kovomis tik praras derybinę galią prieš Errolą Spence‘ą.

„Spence‘as ką tik nugalėjo Shawną Porterį ir dabar kovos su Danny Garcia. Kas laukia Crawfordo? Egidijus Kavaliauskas gruodžio 14-ą dieną. Tokio lygio varžovai Crawfordui greitai atsibos. Jis šiemet turėjo tik vieną kovą balandį. Dabar tokia situacija, kad visos pusvidutinio svorio kategorijos žvaigždės yra kitoje pusėje – PBC agentūroje. Aš Terence‘ą laikau geriausiu šios kategorijos kovotoju ir manau, kad jis turėtų būti ryškiausia žvaigždė, bet tai neįmanoma, nes jis negauna rimtų varžovų, jis nėra pakankamai aktyvus ir nedalyvauja konkurencingose kovose. Norėčiau, kad Crawfordas pakeistų organizaciją ir pagaliau susikautų su Spence‘u. Kol Crawfordas kovos su Khanu ar Kavaliausku, tol nebus dominuojanti derybų pusė prieš Spence‘ą“, - rėžė E.Hearnas.

„Top Rank“ agentūros vadovas Bobas Arumas anksčiau skelbė, kad sutiktų dalinti prizinį fondą po lygiai tarp E.Spence‘o ir T.Crawfordo. Visgi, E.Spence‘as neseniai tapo dvigubu pasaulio čempionu, todėl tikėtina, kad jo žodis derybose būtų svaresnis, nei T.Crawfordo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Termo
2019-10-01 20:29:27
Toks man jis supuvęs tas Hearnas,jei daug pinigų pasiūlytų tai ir savo motina parduotų..
Atsakyti