Danielis Stahlis | Scanpix nuotr.

Danielis Stahlis | Scanpix nuotr.

 Dohoje (Kataras) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate titulo neapgynė Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius. Labai sunkų sezoną baigęs lietuvis užėmė 12-ą vietą.

Pasaulio čempionu pirmą kartą tapo švedas Danielis Stahlis. Favoritu vadintas sportininkas nemetė disko taip toli, kaip daugelis tikėjosi, bet jam užteko ir 67,59 m rezultato. Prieš finalą manyta, kad D.Stahlis gali pasikėsinti į pasaulio čempionatų rekordą, nuo 2005 m. priklausantį Virgilijui Aleknai (70,17).

„Esu be žado. Sunku surasti žodžius, kurie galėtų apibūdinti mano savijautą. Esu euforijoje“, - iš karto po pergalės sunkiai žodžius rinko D.Stahlis.

Netrukus švedas kiek aprimo ir plačiau pakomentavo savo pergalę: „Stengiausi mesti diską kaip įmanoma toliau. Toks buvo tikslas prieš kiekvieną bandymą. Aišku, 67,50 m yra niekinis rezultatas, bet to užteko pasaulio čempionato auksui ir tai svarbiausia. Dėkoju visiems savo sirgaliams už palaikymą, kad ir kur jūs bebūtumėte.“

Finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.