Christianas Colemanas | Scanpix nuotr.

Christianas Colemanas | Scanpix nuotr.

 23-ejų metų amerikietis Christianas Colemanas Dohoje (Kataras) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate šeštadienį laimėjo prestižinę 100 m rungtį ir užfiksavo fantastišką laiką – 9.76 sek. Tiesa, po pergalės jis sulaukė ir nemažai neigiamų komentarų dėl skandalo su tarptautine antidopingo agentūra (WADA) ir trijų praleistų dopingo testų.

„Liūdna, kai žmonės apkalba mane, nors manęs visiškai nepažįsta. Visą savo gyvenimą įrodinėju, kad elgiuosi teisingai. Galiu koncentruotis tik į save ir į savo šeimą. Laimėjau auksą, todėl esu palaimintas. Iš ten, iš kur aš kilęs, žmonės tokių aukštumų dažniausiai nepasiekia. Sunku iškilti Atlantoje, ypač kai esi juodaodis vyrukas“, - kalbėjo Ch.Colemanas.

Sekmadienį Dohoje prasidėjo vyrų 200 m bėgimo rungtis. Joje planavo bėgti ir 9-ą sezono rezultatą turintis Ch.Colemanas. Visgi, starte jis taip ir nepasirodė, o jo agentas pranešė, kad Ch.Colemanas nespėjo atsigauti po 100 m bėgimo finalo. Anot agento, amerikietis iki 1 val. nakties nepaliko stadiono, todėl nebuvo pasiruošęs bėgti 200 m. Ch.Colemanui čempionatas dar nesibaigė, nes jis greičiausiai bus įtrauktas į JAV rinktinę estafetei 4x100 m.

Pagrindinis 200 m bėgimo favoritas ir sezono lyderis amerikietis Noah Lylesas atrankoje nepersistengė. Jis net nelaimėjo savo atrankos bėgimo ir užtruko 20.26 sek. Palyginimui, jo geriausias sezono rezultatas yra 19.50 sek.

Vyrų 200 m bėgimo pusfinaliai vyks pirmadienį, o finalas – antradienį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.