Tyrellas Richardas, Jessica Beard, Jasmine Blocker ir Obi Igbokwe | Scanpix nuotr.

Tyrellas Richardas, Jessica Beard, Jasmine Blocker ir Obi Igbokwe | Scanpix nuotr.

 Dohoje (Kataras) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate šeštadienį buvo pagerintas pirmasis planetos rekordas. Nieko nuostabaus, kad jis krito naujoje rungtyje – mišrioje bėgimo estafetėje 4x400 m.

JAV rinktinė – Tyrellas Richardas, Jessica Beard, Jasmine Blocker ir Obi Igbokwe – distanciją nubėgo per 3 min. 12.42 sek. Amerikiečiai su geriausiu rezultatu pateko į finalą ir pagerino nuo 2016 m. JAV priklausiusį pasaulio rekordą (3:13.20).

Anksčiau ši rungtis buvo retai propaguojama, todėl rekordus gerino ir kitos šalys. Antrą vietą bendroje atrankos įskaitoje užėmė jamaikiečiai (3:12.73), o trečią – Azijos rekordą pagerinęs Bahreinas (3:12.74). Europos rekordą pasiekė britai (3:12.80), Pietų Amerikos – brazilai (3:16.12), o dar 5 šalys gerino nacionalinius rekordus.

Beveik neabejojama, kad finale taip pat kris gausybė rekordų, nes rinktinėms turėtų atstovauti dar pajėgesni bėgikai. Finalas prasidės sekmadienį 22.35 val.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų