Edvinas Bieliauskas | Organizatorių nuotr.

Edvinas Bieliauskas | Organizatorių nuotr.

 Iki „Rally Classic 2019“ likus vos savaitei dalinamės dviem vaizdo įrašais apie šių metų ralio veidus.

Aras Kalėda

Ralio automobiliai tradiciškai mirga komandos rėmėjų spalvomis ir logotipais, tačiau vienas bolidas „Rally Classic“ trasose bus tiesiog ryškiai oranžinis. Aras Kalėda drauge su šturmano pareigas einančiu tėčiu važiuoja iš esmės neturėdamas jokios rimtesnės finansinės paramos ir vien tuo pelno ypatingą ralio fanų pagarbą. Jie sezoną jau pradėjo žinodami, kad ant savo bolido montuos tik naudotas padangas, kad į degalų bakus pils neatskiestą savo pačių entuziazmą, kad turės minimalų techninį palaikymą. Tačiau šis ekipažas sukuria kažką panašaus į tikras Kalėdas kiekvienose lenktynėse – važiuoja, kaifuoja ir savo vairavimu papuošdami visus ralio čempionato etapus.

Edvinas Bieliauskas

Naujutėlaitis, gamykloje pagal R2 klasės reikalavimus paruoštas automobilis, prie jo vairo – Kembridžo universiteto absolventas, o šturmano kėdėje – visiškai dėl ralio galvą pametęs vadybininkas. Ant šių trijų banginių laikosi „Atlantis racing“ ekipažas: Vladas Jurkevičius ir Edvinas Bieliauskas, šiais metais pretenduojantis į čempiono titulą ne tik tarp priekiniais ratais varomos technikos, bet ir visos 2WD įskaitos. Jei „Rally Classic 2019“ Fortūna šiems vaikinukams neatsuks nugaros, taip ir bus, nes profesionalumas visada duoda pačius didžiausius dividendus.

Primename, jog finalinio šių metų Lietuvos ralio čempionato etapo veiksmas prasidės spalio 4 dieną sportininkų susipažinimu su greičio ruožais ir apšilimu testiniame greičio ruože. Oficialus „Rally Classic“ startas bus duotas šeštadienio, spalio 5-osios, rytą Lazdijų centre, o nugalėtojai pagerbti apie 21 val. Druskininkuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.