Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 31-erių metų UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas rugsėjo pradžioje dominavo prieš amerikietį Dustiną Poirier ir apgynė savo trofėjų.

Dar prieš kovą C.Nurmagomedovas atvirai kalbėjo apie norą aktyviai kovoti UFC ir sugrįžti jau gruodžio mėnesį, taip atsigriebiant už prarastą laiką dėl diskvalifikacijos. Visgi, po kovos rusas pakeitė toną, pareiškė, kad jam reikia daugiau poilsio, o kalbos apie kovą gruodžio mėnesį nutilo.

Vienas iš C.Nurmagomedovo atstovų Rizvanas Magomedovas Rusijos žiniasklaidai neseniai pareiškė, kad čempiono narve 2019 m. tikrai nebematysime, o kita jo kova planuojama tik 2020 m. pavasarį.

„Kita Chabibo kova planuojama 2020 m. kovą arba balandį“, - TASS agentūra cituoja R.Magomedovą.

Beveik neabejojama, kad kitu C.Nurmagomedovo varžovu taps amerikietis Tony Fergusonas. Jis lyderiauja UFC lengvo svorio kategorijos reitinge ir turi pirmumo teisę į kovą su rusu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

hm
2019-09-27 02:22:55
Jei ka lyderiai ir ilgameciai pasaulio cempionai per metus ir teturi ~ 2 kovas...nebent pinigu labai truksta.
Atsakyti
Byron
2019-09-26 18:47:51
Pzdc juokdarys. Visus metus nekovojo, dabar vieną kova paturėjo ir jau reikia jam poilsio? Balandžio mėn. pakovos, vasarą ramadanas, po ramadano prieš kitą jam dar reikia 100 dienų pasiruošimo stovyklos. Tai kitais metais ne daugiau kaip 2 kartus kovos.
Atsakyti
CK
2019-09-26 22:48:31
Koks dar juokdarys, kaip nori taip ir deliojas, tiek paaukojus, ir tiek pasiekus, kaip iseina taip ir darys, esant cempionu gali rinktis kiek laiko nori bahamuose su mergom pragulet ir kiek po to atsigaut ir stovykla prasivest, tokiam kaip jam nepridiktuosi , jis tikrai kovoja ne del tokiu sirgaliu kaip tu, kurie del pramogos laukia kada gales alaus atsigert cipsu pavalgyt ir po to cia paburbet nesamoniu. Reiktu suprast, kad cia ne kases varzybas sulost, nekalbant apie pasiruosima, psichologine puse, svorio metima ir t.t
Aka
2019-09-27 02:40:55
Toks kaip byron vien pamatęs ta khabiba prikrautom kelnem pora metu vaiksciotu :) greitai visi juokai isgaruotu.To
2019-09-27 11:05:37
Kabibas tikrai ne kvailas,dusios zmogus ir zino ka daro, pagrindine jo veikla yra labdara,kuo daugiau pinigu protingesniam zmogui, tuo labiau apkraunamos smegenys,bei atsakomybe.Nesuprantu tik vieno,kaip toks zmogus gali susitikinet su Putinu,juk jo ideologija priestarauja idiotu politikai.