Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | AP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis liko patenkintas tuo, kad Bahreino GP bandymuose jam pavyko nuvažiuoti daug ratų. Vokietis taip pat pritarė daugelio „Formulės 1“ lenktynininkų nuomonei, kad padangos lenktynėse taps esminiu faktoriumi, lemsiančiu jų nugalėtoją.

Dėl itin slidžios ir dulkėtos trasos, visų komandų bolidų padangos labai greitai perkaisdavo. Nerimą dėl padangų dėvėjimosi anksčiau išreiškė „Mercedes“ lenktynininkas Nico Rosbergas bei Lewisas Hamiltonas iš „McLaren.“ Jų nuomonei pritarė ir kiti čempionato dalyviai – tarp jų ir abu „Red Bull“ ekipos pilotai.

„Šiandien nuvažiavome daug kilometrų, todėl tai yra gerai. Bolido reguliavimo srityje radome atsakymų, kurių ieškojome Kinijoje. Todėl čia mes galėjome važiuoti greičiau. Turime peržiūrėti bandymų duomenis, išsiaiškinti, ką bandė kitos komandos ir tuomet matysime, kurioje vietoje esame iš tikro“, - teigė S.Vettelis.

„Manau, kad nesame šio savaitgalio favoritai, tačiau lenktynėse stengsimės pasirodyti kaip galėdami geriau. Žengėme žingsnį į priekį, tačiau tai pamatysime tik rytoj.“

S.Vettelio komandos draugas Markas Webberis antroje Bahreino GP bandymų sesijoje buvo greitesnis už vokietį. Jis bandymus baigė antroje vietoje – viena pozicija aukščiau, už S.Vettelį.

„Yra keletas greitų bolidų, tačiau mes nežinome, kiek degalų jie turėjo savo bakuose. Vis dėlto manau, kad rikiuotė čia ir vėl bus gan artima. Padangos sekmadienį vaidins lemiamą vaidmenį“, - teigė M.Webberis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.