Naujos galimybės laukiantis kovotojas A.Misiūnas: „Kitą kartą ringe pamatysite grobuonį“ (37)

2019.09.25 15:19
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Ką aš čia veikiu?“ – vienu momentu tikrai buvo iškilęs šis klausimas, – sportas.lt prisipažino kovotojas Arnoldas Misiūnas, šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje debiutavęs „King of Kings“ turnyro ringe. – Tačiau garsiai sau pasakiau, kad pats to norėjau“.

Kalbėdamas apie pasirinktą sportą A.Misiūnas žodžių į vatą nevynioja: „Nežinau, ką dar galėčiau veikti“.

„Kur galėčiau save realizuoti? Turėjau savo sporto studiją, uždirbau pinigus, galėjau sau leisti oriai gyventi, bet jaučiausi blogai, nebuvau pilnavertis, – kalbėjo kovotojas. – Jutau, kad esu ne ten, kur turėčiau būti. Ne taip įsivaizdavau savo gyvenimą, ne dėl to atvažiavau į Vilnių. Uždariau studiją, pradėjau rengtis kovai ir supratau, jog gyvenu. Visada tikėjau savimi. Nebeturiu nieko, kas galėtų mane sustabdyti. Todėl dabar prasidės mano karjera“.

Šeštadienio vakarą po trijų raundų kovos teisėjų sprendimas nebuvo palankus A.Misiūnui. Teisėjai vienbalsiai nusprendė, kad pergalės vertesnis buvo „Rings“ klubo atstovas Erikas Golubuvskis.

„Nežinau, kas nutiko, – kalbėjo A.Misiūnas. – Pasirengimo metu viskas vyko sklandžiai: motyvacija, noras tryško per kraštus. Bet tik atvykus į „Žalgirio“ areną neberadau vietos, susikaupimo, ramybės ir užtikrintumo. Perdegiau? Galbūt. Ar tai nulėmė kovos baigtį? Sunku pasakyti“.

A.Misiūno teigimu, kovos pradžia žadėjo nemažai: „Stovėsena buvo stabili, atlikau pirmuosius smūgius, užėmiau ringo vidurį, o varžovas, atrodo, bėgo nuo manęs“.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Tačiau po pirmojo parvertimo pajaučiau, kad nebeturiu jėgų, – tęsė A.Misiūnas. – Nesuprantau, kas atsitiko, tačiau kūnas „užsirūgštino“ ir nebegalėjau apsiginti nuo paprasčiausių bandymų mane parversti. Tačiau esu savimi patenkintas, nes nevengiau kovos. Dirbau, kiek turėjau jėgų“.

A.Misiūnas tikino žinojęs, kad E.Golubovskis mėgins kovą perkelti į parterį. „Žinau, kad jis daug treniravosi su Laurynu Urbonavičiumi. Žinojau jo planą, – kalbėjo kovotojas. – Tačiau jis man nesugebėjo nieko padaryti – nusiversdavo ir gulėdavo ant manęs, nieko pats nedarė ir man neleido dirbti. Buvau pagavęs jį „ant trikampio“ laužimo, bet atleidau, nes jis išleido kažkokius garsus – man pasirodė, kad pasidavė“.

Tai, pasak kovotojo, buvo didelė klaida. „Kitą kartą žinosiu, kol teisėjas manęs nenutemps, tol nenustosiu dirbti, – sakė A.Misiūnas. – Džiaugiuosi, kad nepasidaviau ir dirbau, kiek jėgos leido. Dėl to esu tikrai patenkintas“.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

KOK užkulisiai l Manto Stankevičiaus nuotr.

Kovotojas teigia nekreipiantis dėmesio, ką apie jo kovą mano kiti. „Man nesvarbu, ką jie galvoja, – teigė jis. – Kai mane nusivertė varžovas – jie plojo, kai aš jį daužiau – jie vėl plojo. Man kur kas svarbiau, ką galvoja mano treneris, komanda, šeima, draugai. Apšalau nuo to, kiek palaikymo sulaukiau. Nenoriu sumeluoti, bet po kovos sulaukiau apie 300 žinučių, kuriose žmonės teigė, jog laimėjau, parodžiau širdį ir charakterį. Tai yra svarbiausia. Šįkart man nepavyko parodyti, ką norėjau. Pripažįstu tai. Tačiau kitoj kovoje pamatysite grobuonį“.

A.Misiūnas teigė, kad prieš kovą vos kelis kartus treniravosi su braziliškojo džiudžitsu treneriu Modestu Ušinsku. „Dabar įsitikinau, kad reikia dar daugiau padirbėti su kova parteryje, – sakė kovotojas. – Turiu geriausią stovėsenos trenerį Andrių Šipailą, todėl belieka tobulinti veiksmus imtynėse“.

Paklaustas apie ateities planus A.Misiūnas tiesmukas: „Noriu dar kartą kovoti su Eriku (Golubovskiu, – aut.past). Nesijaučiu jam pralaimėjęs. Norėčiau išspręsti šią problemą. Ir šįkart aš klaidų nedarysiu“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (37)
Registruoti
Anoniminiai (37)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
01-30 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United
Ket 01-28 Tottenham Hotspur 22 : 00 Liverpool