Nyderlandai
89 min.
3
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Manuelis Neueris | Scanpix nuotr.

Diskusija, ar Vokietijos rinktinei verta pagaliau pakeisti pagrindinį vartininką ir šioje rolėje pakeisti Manuelį Neuerį „Barcelona“ nariu Andre Marcu Ter Štegenu, aktuali jau kelerius metus, tačiau Miuncheno „Bayern“ jos eskaluoti nenori.

Daugkartinių Vokietijos čempionų prezidentas Uli Hoenessas aštriai pasisakė šia tema ir jo nuomonė yra labai kategoriška: arba pagrindiniu Vokietijos rinktinės vartininku bus M.Neueris, arba rinktinė daugiau nesulauks nė vieno „Bayern“ žaidėjo.

„Mes niekuomet su tokiu pokyčiu nesitaikstytume. Jeigu mus apie tai informuos dar prieš pasikeitimą, tuomet daugiau į Vokietijos rinktinę daugiau nesiųsime nė vieno savo žaidėjo“, - viešą grasinimą pasiuntė U.Hoenessas.

Sporto dienraštis „Sport Bild“ šia tema pakalbino ir Vokietijos rinktinės techninį direktorių Oliverį Bierhoffą, tačiau pastarasis teigia dėl tokių „Bayern“ vadovo pareiškimų nesijadinantis.

„Pasak FIFA taisyklių, klubas yra įpareigotas bet kokiu atveju išsiųsti savo žaidėjus į rinktinę, kai jie yra kviečiami“, - trumpai savo poziciją paaiškino O.Bierhoffas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų