Vladimiras Kličko | Organizatorių nuotr.

Vladimiras Kličko | Organizatorių nuotr.

 Ukrainos bokso legenda 43-ejų metų Vladimiras Kličko paskutinį kartą į profesionalų ringą žengė 2017 m. balandžio 29 d., kai epinėje kovoje techniniu nokautu 11-ajame raunde pralaimėjo prieš britą Anthony Joshua.

Kiek vėliau ukrainietis paskelbė apie karjeros pabaigą, bet, kaip įprasta tokio lygio žvaigždėms, gandai apie jo sugrįžimą nenutyla iki šiol. Ypač garsiai apie galimą V.Kličko karjeros tęsinį kalbėta šių metų pavasarį, kai pasklido kalbos, kad jam trijų kovų kontraktą siūlo vaizdo transliacijų platforma DAZN. Teigta, kad to kontrakto vertė galėjo viršyti 100 mln. JAV dolerių. Visgi, V.Kličko iki šiol mėgaujasi karjeros pabaiga ir neseniai BBC pakomentavo gandus apie sugrįžimą.

„Ar aš grįšiu į ringą? Ar aš vis dar pajėgus kovoti? Nežinau. Niekas to nežino. Treniruojuosi kiekvieną rytą ir meluoju sau, kad grįšiu į ringą. Tai saldus melas, kuris mane dar labiau motyvuoja. Mėgaujuosi gyvenimu ir džiaugiuosi tuo, kad galiu palaikyti sportinę formą. Spekuliuoti savo ateitimi nenoriu“, - sakė V.Kličko.

Ukrainietis taip pat pakomentavo artėjančią revanšinę kovą tarp A.Joshua ir Andy Ruizo. Anot V.Kličko, antrą kartą sensacija gali ir nepasikartoti.

„Aš buvau Anthony vietoje. Pats esu pralaimėjęs prieš tuos vyrukus, prieš kuriuos neturėjau teisės pralaimėti. Manau, kad pats Anthony buvo nustebęs dėl pirmosios kovos baigties. Kiekvienas gali suklysti, todėl dabar Anthony turi gerą progą parodyti tvirtą charakterį ir sugrįžti į pergalių kelią. Tikiuosi, kad jam pavyks“, - sakė V.Kličko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.