Gary Nevillas | Scanpix nuotr.

Gary Nevillas | Scanpix nuotr.

Buvęs futbolininkas, o dabar futbolo apžvalgininkas Gary Nevillas paragino savo buvusią komandą „Manchester United“ protingai investuoti į naujus žaidėjus, kadangi jie nebegali kaip anksčiau iš kitų klubų nugvelbti tokius futbolininkus, kaip Wayne’as Rooney ar Rio Ferdinandas.

Laikai, kai „Manchester United“ demonstravo savo finansinius raumenis ir galėjo pirkti didžiausius pasaulio talentus ne už kosmines sumas, jau senokai praėjo.

Iš klubo pasitraukus Alexui Fergusonui ir kritus rezultatams, dabar „raudonieji velniai“ žaidėjus privilioja tik milžiniškais atlyginimais ir didelėmis perėjimų sumomis.

Neseniai „Manchester United“ atstovai patvirtino, kad klubas ir toliau investuos į savo sudėtį, jog galėtų ilgainiui kovoti dėl trofėjų, tačiau G.Nevillas pabrėžia, kad jie turėtų investuoti protingai.

„Jeigu „Crystal Palace“ gali sau leisti atmesti 80 mln. svarų sterlingų pasiūlymą už Wilfriedą Zahą, tai reiškia, kad „Manchester United“ nebegali eiti į žaidėjų turgų kaip prieš dešimt metų ir terorizuoti kitas komandas.

Jie nebegali nugvelbti žaidėjų iš kitų klubų, kaip tai buvo padarę su W.Rooney ir „Everton“, R.Ferdinandu ir „Leeds United“ ar Michaeliu Carricku ir „Tottenham“. Šios komandos daugiau nebeparduoda savo žaidėjų, nebent siūlomos sumos yra astronominės.

Jeigu pasirodys tinkamas žaidėjas, jie turės visais įmanomais būdais jį įsigyti, kadangi laikas patvirtino pagrindinę taisyklę: pirksi blogai – pirksi du kartus.

Harry Maguire’as yra vienkartinis pirkinys, kadangi manau, kad jis yra tokio tipo žaidėjas, kuris šioje komandoje išbus penkerius ar šešerius metus. Aplink jį galima statyti komandą. Ole Gunnaras Solskjaeras netgi prieš rungtynes su „West Ham United“ užsiminė, kad jis turi potencialo būti kapitonu.

Bet jie turi rasti tokių žaidėjų, kurie nori keltis į šią komandą ir yra alkani. Tokie žaidėjai kartu turi sugebėti ir pakelti komandos kokybę, turėti patirties ir žinoti, kaip viskas vyksta, kurie palaikytų ne tik jaunus futbolininkus, bet ir trenerius“, - įsitikinęs G.Nevillas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga