Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Neseniai 31-ąjį gimtadienį paminėjęs rusas Chabibas Nurmagomedovas po truputį pradeda galvoti apie kitą savo kovą.

Rugsėjo 7-ą dieną Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) C.Nurmagomedovas trečiajame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo amerikietį Dustiną Poirier ir apgynė UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Kitas eilėje kautis su rusu – amerikietis Tony Fergusonas. Jis norėtų kovoti jau gruodžio mėnesį, bet abejojama, ar C.Nurmagomedovui užtektų laiko tinkamai pasiruošti kovai, todėl realiau, kad tokia kova galėtų vykti 2020 m. sausį arba vasarį, o su T.Fergusonu gruodį mielai susikautų D.Poirier.

C.Nurmagomedovas neseniai pripažino, kad derybos su UFC dėl kitos jo kovos jau prasidėjo. Rusas prieš šią kovą puoselėja ambicingus planus. Jis nori kovoti savo gimtinėje ir sutraukti rekordinę žiūrovų minią.

„Derybos su UFC tęsiasi. Aš labai noriu kovoti Rusijoje. Sankt Peterburgas turi uždarą „Gazprom“ stadioną. Maskvos „Lužnikų“ stadionas atviras. Buvau ten stebėti pasaulio futbolo čempionato finalo, kai lijo lietus. Toks lietus galėtų sugadinti MMA turnyrą. Sankt Peterburgo stadione telpa 75 tūkst. žmonių. Galėčiau ten kovoti. Mažos arenos Rusijoje tikrai neužtektų. Labai noriu kovotis ten, derybos vyksta intensyviai. Sakyčiau, kad yra 80 proc. tikimybė, jog kita mano kova vyks Rusijoje“, - atskleidė C.Nurmagomedovas.

Čempiono populiarumas Rusijoje šiuo metu yra pasiekęs rekordines aukštumas. Jo kovą su D.Poirier per „Pirmąjį kanalą“ stebėjo net 26 mln. rusų, todėl neabejojama, kad C.Nurmagomedovo kova pritrauktų ir pilną Sankt Peterburgo stadioną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.