Danielis Cormier ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Danielis Cormier ir Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

  Rugpjūčio mėnesį Anaheimo „Honda Center“ arenoje įvyko grandiozinis mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 241“, kurio revanšinėje kovoje tris raundus dominavęs Danielis Cormier ketvirtame neatlaikė varžovo smūgių į pilvo sritį ir buvo nokautuotas Stipe‘o Miočičiaus.

S.Miočičius susigrąžino UFC sunkiasvorių čempiono titulą, kurį prarado praėjusių metų liepą būtent prieš D.Cormier. Tą kartą D.Cormier pirmame raunde nokautavo S.Miočičių.

Prieš keletą dienų UFC prezidentas Dana White‘as pranešė, kad greičiausiai įvyks trečioji šių kovotojų dvikova, o dabar tai patvirtino ir pats D.Cormier.

„Aš pasirodysiu dar kartą su šiuo vyruku“, – Arielio Helwani „MMA Show“ laidoje sakė D.Cormier. „Noriu su juo dar kartą kovoti. Tai privalo būti Stipe‘as, daugiau man niekas nesvarbu“.

D.Cormier tvirtino, kad būtų baigęs karjerą, jeigu ir antrą kartą būtų įveikęs S.Miočičių.

D.Cormier 2018 metų sausį. Pranešė, kad norėtų iš MMA pasitraukti iki 40-o gimtadienio, kuris suėjo šių metų kovą. Visgi tai jis pasakė dar tada, kai turėjo pussunkio ir sunkaus svorio čempionų titulus, o dabar nebeturi nei vieno.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Veteranas
2019-09-27 02:05:32
40m. - patys suprantate, metas į atsargą.
Atsakyti
kaka
2019-09-24 09:28:20
Kur jau ten jis dominavo tuos tris raundus. Daužė snukius atsistoję vienas prieš kitą ir tiek reikalų. Bet jei dabar ims imtiniauti tai gal iir įveikti... nors Stipe kažkiek moka atsilaikyti nuo pervertimo ir parteryje nėra visai beviltiškas
Atsakyti
Įa
2019-09-24 15:17:06
Tu gal teiseju balus paziurek po 3 roundu, visi vienareiksmiskai uz cormier, miocicius daug daugiau sugere smugiu ir pats nekazka smugiavo palyginus su cormier o ketvirtam raunde atrades rakta i pergale tikrai berods dvigubai daugiau smugiavo negu dc ir laimejo siulyciau kovos irasa paziureti ir isitikinsi kad cormier iki stipes smugiu i sonus ketvirtam r galima sakyt dominavo
Kaka
2019-09-28 02:22:12
Kaip taip ? Tu gal sumaisei kovotojus ir net ne ta kova ziurejei nes dabar rodos kad tu tikrai nematei kas vyko ringe ;)