Žygimantas Norutis | Gintarės Zuozaitės nuotr.

Jorkšyre (Jungtinė Karalystė) vyksiančio 92-ojo pasaulio dviračių plento čempionato jaunių vaikinų asmeninėse lenktynėse pirmadienį Lietuvos atstovas Žygimantas Norutis užėmė 45-ą vietą.

FotoNugalėjo italas Antonio Tiberi. Jis 27,6 km nuvažiavo per 38 min. 28,25 sek. (vid. greitis – 43,046 km/h). Italijos dviratininkas laimėjo nepaisant to, kad jau netrukus po starto jam teko keisti dviratį. Dėl to A. Tiberi prarado apie 30 sek. Sidabro medalį pelnė olandas Enzo Leijnse (+7,79 sek.), o bronzos – vokietis Marco Brenner (+12,62 sek.). Ž. Norutis nuo nugalėtojo atsiliko 3 min. 57, 32 sek. Žygimantas 13,7 km atkarpą įveikė 41-as.

Lenktynėse dalyvavo 63 dviratininkai iš 35 šalių.