Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Buvęs futbolininkas Graeme Sounessas po dar vieno „Manchester United“ pralaimėjimo nepagailėjo naujos kritikos dozės šiai ekipai ir pareiškė, kad tai yra blogiausia „raudonųjų velnių“ komanda nuo pat Anglijos „Premier“ lygos, kuri startavo 1992-aisiais, pradžios.

Ole Gunnaro Soslkjaero auklėtiniai sekmadienį pralaimėjo prieš „West Ham United“ rezultatu 0 – 2 ir tai buvo jau antras jų pralaimėjimas šiame sezone. Iš viso per sužaistas šešerias rungtynes jie išbarstė jau dešimt taškų – be dviejų pralaimėjimų jie dar du kartus sužaidė lygiosiomis.

Tokie rezultatai nulėmė, kad po šešių turų „Manchester United“ šiuo metu užima tik aštuntą poziciją turnyro lentelėje.

Visgi G.Sounessą neramina ne tik demonstruojami rezultatai, bet ir žaidimas. Buvęs futbolininkas tvirtina, kad tai yra prasčiausia „Manchester United“ komanda per pastaruosius maždaug 27-erius metus.

„Manau, kad „Manchester United“ atsidūrė labai, labai sudėtingoje situacijoje. Jų problemos prasidėjo dar prieš tai, kai į komandą atvyko Jose Mourinho. Viskas prasidėjo nuo tos minutės, kai pasitraukė Alexas Fergusonas.

Tai yra prasčiausia „Manchester United“ komanda nuo pat to laiko, kaip prasidėjo „Premier“ lyga.

Nekaltinu vien tik trenerių. Manau, kad tie žmonės, kurie šiame klube priima su futbolu susijusius sprendimus, turėtų iškelti rankas į viršų ir pripažinti, kad per šį laikotarpį padarė labai baisių klaidų“, - teigia buvęs futbolininkas.

Kalbėdamas apie rungtynes su „West Ham United“, G.Sounessas pabrėžė „Manchester United“ futbolininkų pasyvumą.

„Kas nutiko? Viskas yra taip, kad gynėjai ir saugai galvoja, kad padarė savo darbą gerai, nes jie buvo prie savo vartų. Markas Noble‘as gavo kamuolį, tuomet prieikite prie jo ir uždarykite, suteikite jam spaudimo, priverskite skubėti ir netiksliai atlikti perdavimą.

Jis turėjo laiko pakelti galvą ir apsidairyti, kur duoti perdavimą. Gynėjas būtų padaręs savo darbą, jeigu būtų pasitraukęs nuo 16 metrų linijos ir atakavęs kamuolį, neužtenka būti tik prie savo vartų.

Andrėjaus Jarmolenko smūgis galėjo skrieti tik į vieną pusę – vartininko dešinę. Žinau, kad jis šoko kamuolio link, tačiau vartininkas turėtų skaityti varžovo kūno kalbą ir tai, kur kamuolys skries.

Šiose rungtynėse „Manchester United“ buvo pasyvūs. Jie neturėjo energijos, jie buvo lėti saugų grandyje, Marcusas Rashfordas nesulaukia progų. Jiems tai yra susirūpinimą kelianti situacija“, - teigia G.Sounessas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga