Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse svečiuose minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Lyon“ futbolininkus. Po šio susitikimo Thomasas Tuchelis negailėjo liaupsių pergalingą įvartį pelniusiam Neymarui, tačiau pripažino, kad tikisi iš brazilo ateityje dar geresnio žaidimo.

„Neymaras vis dar gali žaisti geriau. Tai buvo jo vos antros ar trečios sužaistos rungtynės per pastaruosius keturis mėnesius. Jis gali ir rungtyniaus geriau, nes įgis fizinę formą. Visgi tai yra Neymaras, jis visada gali nulemti rungtynes, nes galvoja apie tai, kaip žaisti puolime ir atakuoti. Mums reikia sunkiose rungtynėse tokių žaidėjų, kaip jis, kurie galėtų pasižymėti susikurtose situacijose vienas prieš vieną.

Jis turi galiojantį kontraktą, todėl yra su mumis 100 procentų. Galiu jums net gi patvirtinti, jog jis yra 100 procentų įsitraukęs į komandą. Jis dažnai juokiasi kartu su komandos draugais, jam tai yra normalu, tai gerai visai komandai. Jis čia yra tam, kad pelnytų įvarčius, nuspręstų rungtynes, todėl esu jam labai reiklus“,- kalbėjo strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.