Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

 

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje 2 – 1 įveikė Londono „Chelsea“ futbolininkus, įsirašė į savo sąskaitą šeštąją pergalę ir užtikrintai karaliauja turnyrinės lentelės viršūnėje. Visgi po šio susitikimo „raudonųjų“ strategas Jurgenas Kloppas pripažino, kad pastarųjų iškovotos pergalės neatrodo pasiektos taip lengvai, kaip konkurentų dėl titulo „Manchester City“ futbolininkų, kurie net 8 – 0 nušlavė „Watford“.

„Turime ir toliau tai tęsti, mums nereikia stengtis pratęsti pergalingos serijos. Mes kovojame dėl kiekvieno aikštės ploto, kamuolio. Mes vis pelnome įvarčius, tai padeda laimėti rungtynes, tačiau mes visada dėl pergalių labai sunkiai dirbame.

Normalu, kad rungtynių metu susiduri su varžovų spaudimu, tačiau mes gerai gynėmės. „Premier“ lygoje taip yra, jei anksčiau neužbaigi rungtynių, tada jos tampa atviros iki pat susitikimo pabaigos.

Mūsų iškovotos pergalės niekada neatrodo tokios lengvos, kaip „Man City“. Jie atliko nuostabų darbą, tai buvo neįtikėtina. Mes tokių rungtynių vis dar nesužaidėme, todėl turime labai sunkiai dirbti. Visgi vaikinai tam yra pasiruošę.

Šios rungtynės buvo geros. Mes kontroliavome pirmąją rungtynių dalį ir pelnėme du nuostabius įvarčius. Man patinka aikštėje išvysti įgyvendintus tuos dalykus, dėl kurių dirbame treniruočių metu. Šį kartą visi labai kovojo. Šį kartą mes laimėjome, todėl jaučiuosi labai laimingas“,- kalbėjo strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.