„Bucks“
Pasibaigė
116
:
119
Atsinaujins po sek
„Nets“
Rafaelis Nadalis | Youtube.com nuotr.

Rafaelis Nadalis | Youtube.com nuotr.

 Ženevoje (Šveicarija) tęsiasi „Laver Cup“ vyrų teniso turnyras, kuriame žaidžia Europos ir likusio pasaulio rinktinės.

Šeštadienį vakare net du mačus iš eilės teko žaisti ispanui Rafaeliui Nadaliui (ATP-2). Vienetuose jis 6:3, 7:6 (7:1) nugalėjo kanadietį Milošą Raoničių (ATP-24), bet dvejetuose kartu su graiku Stefanu Tsitsipu 4:6, 6:3, [6:10] pralaimėjo australui Nickui Kyrgiosui ir amerikiečiui Jackui Sockui. Bendras rezultatas tapo 7:5 Europos rinktinės naudai.

Panašu, kad didelis krūvis R.Nadaliui padarė savo. Sekmadienį ryte skausmą jautęs ispanas pasikonsultavo su turnyro gydytoju, kuris jam rekomendavo pailsėti. Netrukus oficialiai paskelbta, kad R.Nadalis dėl riešo traumos šiame „Laver Cup“ turnyre nebežais.

Planuota, kad sekmadienį R.Nadalis sužais du mačus. Vienetuose jis turėjo susitikti su N.Kyrgiosu, o dvejetuose ispanas planavo suvienyti jėgas su Rogeriu Federeriu ir žaisti prieš Johną Isnerį bei J.Socką. Nuspręsta, kad vienetuose R.Nadalį pakeis austras Dominicas Thiemas, o dvejetuose R.Federerio partneriu taps S.Tsitsipas.

„Laver Cup“ turnyre žaidžiama iki 13 taškų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.