Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Frankfurto „Eintracht“ ir Dortmundo „Borussia“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Thorgano Hazardo perdavimo sulaukęs Axelis Witselas 11-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Baudos aikštelėje varžovų suteikta laisve pasinaudojęs Andre Silva 43-ąją puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą.

Erikas Durmas 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau gynėjas sėkmingai blokavo kamuolį ir ataka nutrūko.

Jadonas Sancho 66-ąją minutę vos iš keleto metrų nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Borussia“ naudai 2:1.

Marco Reuso tikslaus perdavimo sulaukęs T.Hazardas 71-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų.

Thomasas Delaney‘us 88-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus 2:2.