M.Rashfordą praradęs „Man United“ krito prieš „West Ham“ VIDEO, kiti rezultatai (2)

2019.09.22 17:50

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje svečiuose 0 – 2 turėjo pripažinti Londono „West Ham United“ futbolininkų pranašumą.

Markas Noble 36-ąją minutę pirmuoju bandymu atliko smūgį, tačiau Davidas De Gea sėkmingai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Andrejus Yarmolenko 44-ąją minutę pasinaudojęs laisva erdve suteikta baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „West Ham“ į priekį 1:0.

Puikia proga antrojo kėlinio pradžioje pasižymėti nepasinaudojo Juanas Mata, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Scottas McTominay‘us 57-ąją minutę taip pat atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovų vartininkas įspūdingai atrėmė kamuolį ir išgelbėjo šeimininkus nuo praleisto įvarčio.

Marcusas Rashfordas 61-ąją minutę patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę, vietoje jo pasirodė Jesse Lingardas

Aaronas Cresswellas 84-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu įtvirtino šeimininkų pergalę 2:0.