„Lazio“ susitvarkė su „Parma“ futbolininkais VIDEO, kiti rezultatai

2019.09.22 23:36

„Lazio“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje 2 – 0 įveikė „Parma“ futbolininkus.

Ciro Immobile 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Lazio“ į priekį 1:0.

Sergejus Milinkovičius-Savičius 10-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Puikaus perdavimo sulaukęs Bruno Alvesas 22-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe išlyginti rezultatą. Pastarojo smūgiuotą kamuolį vos iš keleto metrų sėkmingai atrėmė Thomasas Strakosha.

C.Immobile antrojo kėlinio pradžioje atliko dar vieną smūgį, tačiau varžovų vartininkas dvejomis rankomis sėkmingai atrėmė kamuolį.

Adamas Marušičius 67-ąją minutę nukqreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų persvarą 2:0.