Kajus Šikšnelis | Organizatorių nuotr.

Kajus Šikšnelis | Organizatorių nuotr.

 Pasaulio kartingo čempionatas Italijos Lonato trasoje, kur lenktyniauja du lietuviai, prasidėjo pakilia nuotaika.

„Fia Karting Academy Trophy“ įskaitoje Kajus Šikšnelis vakar laimėjo kvalifikacinį važiavimą ir atkrintamuosiuose važiavimuose startuos iš pirmos pozicijos.

„Nebuvo lengva, nes priešininkai labai stiprūs. Lyderiai važiuoja praktiškai identišku tempu, todėl reikėjo važiuoti ne tik greitai, bet ir taktiškai gudriai. Dabar galiu pasakyti, kad planą pavyko įgyvendinti šimtu procentų,“ – po kvalifikacijos sakė Kajus Šikšnelis.

Nuo antroje vietoje likusio Kajaus varžovo kvalifikacijoje skyrė vos 0,082 sek. Visą dieną tarp lyderių buvo ir Formulės 1 lenktynininko Alex Wurtz sūnus Charlie, tačiau kvalifikacijoje jam nepasisekė – jis liko tik keturioliktas.

Kitam lietuviui, Rokui Baciuškai, Pasaulio čempionatas KZ1 klasėje prasidėjo ne taip džiugiai, tačiau tikėtai. Jis liko 32-as.

„Kaip sako liaudis nereikia varyti Dievo į medį. Nieko kito ir nesitikėjom – juk kartingo lenktynėse nedalyvavau visus metus. Kol kas viskas  vyksta pagal planą, pamažu mažinu atsilikimą nuo lyderių ir jeigu viskas bus gerai, tempas turėtų augti,“ – optimizmo nepraranda Rokas Baciuška.

Rokas turbūt vienintelis lietuvis istorijoje, per vienus metus pasiryžęs sudalyvauti net dviejuose Pasaulio čempionatuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.